У Львові теоретики та практики говоритимуть про проблеми правоохоронної діяльності

11 листопада у м. Львові відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика правоохоронної діяльності». Організатор наукового форуму – Львівський державний університет внутрішніх справ.

 

Події останнього року в державі засвідчили, що науковий аналіз питань якості правоохоронної діяльності та формування ефективних шляхів і  методів її вдосконалення став ще актуальнішим, навіть злободенним. За цей рік в Україні відбулася низка позитивних подій, що  суттєво вплинули на правоохоронну діяльність у державі, але водночас з’явилися і певні негативні тенденції, які потребують негайного реагування та їх усунення чи нейтралізації.

 

Аби розібратись у цій ситуації, ЛьвДУВС збирає не лише науковців з усіх куточків України, а й працівників Національної поліції України, органів прокуратури і суду, представників органів влади та місцевого самоврядування. Участь у конференції також візьмуть представники Консультативної Місії Європейського Союзу, делегації з Республіки Польща (зокрема, Вищої школи поліції у м. Щитно, Вищої школи безпеки у м. Перемишль, Вищої школи права та адміністрації у м. Жешув), з Академії криміналістики та поліцейської освіти Республіки Сербія, Загребського університету Республіки Хорватія, Національного університету державної служби Угорщини.

 

До участі запрошують представників засобів масової інформації!

 

Місце проведення: конференц-зал готелю «Супутник» (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 116)

Дата та час: 11 листопада 2016 року, початок заходу о 10.00 год.

Додаткова інформація за тел. +380673621937КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ