У Львові триває благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом»

В Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького сьогодні триває IX благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом». Захід організовує БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ.

«Вітаю усіх учасників та усіх присутніх. Дякую нашому «Відродженню», яким керує отець Тарас, що вони зібрали і щороку нас тут збирають. Правда, не завжди нам допасовує погода. Дуже гарне гасло, що «перемагаємо любов`ю». Кожен з нас має любові багато і треба ще більше її здобувати. Нехай любов Божа перемагає нас, а ми будемо нею ділитись з усіма, хай Бог благословить цей гарний захід, на який ми зібрались», – зазначив Владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ.


«Маю дуже теплу емоцію, бо щойно приїхав з Богослужіння в Церкві Ольги та Єлизавети. Одна річ мене сильно вразила – це про внутрішні бар`єри, які є сьогодні в багатьох. Їх треба ламати, з ними треба боротись. Один простий інструмент, як це зробити – це йти спілкуватись, створювати нові речі», – зазначив під час відкриття Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.


«Ми ніколи не переможемо ворога, якщо не переможемо себе. Якщо не будемо виявляти до себе любові, то не навчимось любити ближнього. Тому наше гасло говорить – «перемагаємо любов`ю», але не когось, а себе самого, тоді Україна буде тою державою, на яку вже рівняються. Сьогоднішнє свято – це успіх і праця молоді, небайдужих українців, наших друзів та партнерів. Ми стараємось зробити це свято, щоб об`єднати людей в доброму настрої. Бажаю кожному з нас сьогодні відпочити через спілкування, через пробачення будувати нашу Україну. Цей захід є благочинний, усі пожертви, які ви складаєте, підуть на підтримку багатьох благочинних проектів», – зазначив отець Тарас Милян.

 

Відтак, о 11.00 год відбулась Архиєрейська Літургія у храмі св. Софії Премудрості Божої, яку очолив Високопреосвященний Владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ.

 

О 13.00 год розпочався великий концерт, який триватиме до 20.00 год. Концерт сучасної української музики – за участю відомих українських виконавців: ХАС, гурт «Kurbasy», гурт «Шосте чуття», співачок Софії Федини та Маріанни Ільків, реп-виконавця ВСЕ ПРО, ILkiv School, також танцювальної студії iLike dance complex Вадима Лященка, дітей з Центру дитячої та юнацької творчості Галичини, а також концерт на Співочому полі від ILkiv School.

 

Також працюють різноманітні майданчики: дитячий майданчик (забави, цікаві конкурси, банси); молодіжний майданчик (водіння гаївок, квест, молодіжні ігри); майстер-класи; ярмарок, частування, інтелектуальний майданчик; благодійна лотерея для тих, хто любить приємні сюрпризи.

 

Всеукраїнський фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом» Українська греко-католицька церква організовує з 2009 року. Мета фестивалю – у християнський спосіб відзначити свято Воскресіння на рівні громади Львова та області, підняти дух українців, підтримувати та розвивати українські національні традиції. Щороку фестиваль відбувається в Шевченківському гаю і його відвідують 8-10 тисяч гостей.

 

Програма

 • Театральний майданчик: 15:00 –17:00

15:00 – аматорський театр «На світанку» з театральним дійством «Весняне відродження «МАЙЖЕ СТЕП»

15:30 – акторський тренінг від студентів IV курсу факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка

16:40 – аматорський театр «На світанку», замальовка «Тіні…» з вистави «ЧотириДух» за мотивами творчості С. Параджанова

 • Молитва Taize: 16:00 – 17:00
 • Майстер-класи: 13:00 – 17:00

Розпис пряників, малярство на склі, створення віночків з лози, деку паж дерев’яних писанок, створення декоративних віночків, коники-мотанки, декоративні магніти своїми руками, писанкарство, ляльки-мотанка та інші

 • Дитячий майданчик: 13:00 – 18:00

Цікава для дітей: забави, ігри, банси, сюрпризи та інше.

 • Молодіжний майданчик: 14:30 – 18:00

Гаївки та забави для молоді

 • Головна сцена: 13:00 – 20:00

Спільнота Віднови у Святому Дусі «Благословення» УГКЦ, iLike dance complex, виконавець «ВСЕ ПРО», Софія Федина, інструментальний бенд «ДикоBrass», Маріанна Ільків, автентичний гурт «Ягуди», КУРБАСИ, виконавець ХАС, гурт «Шосте чуття»

 • Співоче поле: 14:00 – 18:00

Виступи колективів Центру дитячої та юнацької творчості Галичини та міста Львова, ILkiv school, ArtVoice, інструментальний бенд ДикоBrass

 • Благодійна лотерея:  13:00 – 19:00

Дитяча та доросла лотереї, під час яких є змога виграти цікаві подарунки від партнерів

 • Літній дитячий табір «Мрійники»: початок о 15:00

КВЕСТ від літнього дитячого табору «Мрійники»

 • Інтелектуальний майданчик: 14:30 – 15:30
 • «Великоднє сонечко»: 13.00

Програма Центру дитячої та юнацької творчості Галичини.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ