У Львові триває міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt

З 21 по 24 серпня, у межах фестивалю LvivMozArt – щоденна інтерактивна музична програма для дітей та батьків: інтерактивні музичні казки, концерти, квести, творчі майстерні, кава з батьками. Заходи відбуваються з 11.00 до 18.00 у кав’ярні Dominicanes/Домініканес (пл. Музейна, 1). Про це інформує прес-служба ЛМР.

Партнери програми: музика для найменших M-dates, дитячий клуб «Невгамовні читайлики», проект Nravo Kids, компанія EdPro, дитяча студія «Жирафа», мисткиня Дарія Альошкіна.

Окремий спецпроект дитячої програми – ECOMUSIC, де діти будуть створювати експериментальні інструменти із вторинної сировини та підручних матеріалів. А також відбудуться відкриті воркшопи для учасників: експерименти з ритмом, рухом, композицією й імпровізацією. Програма відбуватиметься 21 та 24 серпня 2017р. з 15 до 17 год. Автор ідеї – Саша Рекерт (Німеччина).

А також, сьогодні о 19.00 год. відбудеться концерт «Вольфі та Наннерль» у Львівській обласній філармонії. На концерті прозвучить: В.А. Моцарт. Симфонія №1 мі-бемоль мажор К.16, В.А. Моцарт. Концерт для двох фортепіано з оркестром №10 Мі-бемоль мaжор, K.365/316a, В.А. Моцарт. Концерт для флейти, арфи та оркестру До мажор, K.299/279c, В.А. Моцарт. Концерт для скрипки №1 Сі-бемоль мажор, K.207

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ