У Львові триває набір на режисерсько-драматургічні та акторські майстер-класи

Для режисерів, драматургів, акторів, театральних кураторів,  критиків та перформерів у Львові  триває набір на польсько-українські майстер класи “МАПИ СТРАХУ / МАПИ ІДЕНТИЧНОСТІ”, в результаті якого буде створено мобільну виставу, котра буде показана в чотирьох містах України.

 

В межах проекту буде реалізовано дві п’ятиденні робочі сесії (режисерсько-драматургічні та акторські майстер-класи, лекції, дискусії) – у Львові та Харкові, а також дві семиденні репетиційні сесії –  у Києві та Львові.

 

Під час репетиційної сесії постане мобільна копродукція, яку запрезентують восени 2016 р. у чотирьох українських містах: Києві, Львові, Харкові й Херсоні.

 

Тематичні майстер-класи спрямовані на режисерів, драматургів та акторів, а також театральних кураторів, критиків і дослідників перформативних мистецтв, які зацікавлені у практичній роботі драматурга (у якості партнера режисера, а не автора п’єс).

 

Майстер-класи будуть торкатися різних практичних аспектів театральної праці – з акцентом на її зв’язки із суспільно-політичною реальністю.

 

Майстер-класи проводитимуть польські драматурги, режисери і актори у двох групах:

 

а) Акторські майстер-класи, присвячені сучасним перформативним технікам, свідомому будуванню акторського висловлювання, суб’єктивності актора, колективній практиці і питанню співвідповідальності актора за генерований у виставі переказ.

 

б) Режисерсько-драматургічні майстер-класи – присвячені різним аспектам співпраці режисера і драматурга та функції драматурга як партнера режисера, постачальника контекстів і свого роду посередника між театральною подією та аудиторією.

 

УМОВИ НАБОРУ

Відбір учасників відбувається на основі надісланих заявок (заявку на участь можна завантажити на сайті http://goo.gl/MbPFS1). Оцінюванню підлягатиме письмова заявка, що містить:

  • інформацію про професійний досвід
  • мотиваційний лист
  • рекомендацію інституції або фахівця

Щоб повніше представити свій професійний досвід, бажано додати до заявки візуальні і текстові матеріали (фото і відеозаписи вистав, тексти/п’єси, рецензії і т. п.).

 

На основі заявок буде відібрано близько 10 учасників режисерсько-драматургічних майстер-класів і близько 10 учасників акторських майстер-класів. Під час майстер-класів буде сформовано групу реалізаторів мобільної копродукції (режисер, драматург, сценограф, актори).

 

УМОВИ УЧАСТІ В МАЙСТЕР КЛАСАХ

Майстер-класи організовані у двоетапній формі:

  1. Режисерського-драматургічні й акторські майстер-класи

Участь у майстер-класах під час робочих сесій безкоштовна. Учасники самі покривають витрати на харчування, а з інших міст – витрати на проїзд і проживання

  1. Репетиційна сесія і покази мобільної копродукції

Під час репетиційної сесії і показів організатори покривають витрати на подорож, проживання і харчування для попередньо обраних реалізаторів мобільної копродукції. Група реалізаторів копродукції отримає винагороду за свою працю (на основі окремих угод).

 

Детальний опис проекту, заявка на участь, програма майстер-класів, біографії керівників за посиланнями – http://goo.gl/MbPFS1

 

Просимо надсилати заповнену українською мовою анкету на такі адреси: jowichow@hotmail.com і luba.ilnytska@gmail.com. У темі листа просимо зазначити: “Мапи страху + ім’я і прізвище”.

 

Кінцевий термін надсилання заявок: 29 лютого 2016 року.

 

Проект реалізовує  «Stowarzyszenie Praktyków Kultury» («Об’єднання практиків культури») у співпраці з кількома українськими організаціями зі Львова, Києва, Харкова і Херсону.

 

Проект дофінансовано із коштів Міністерства культури і національної спадщини Республіки Польща.

 

Куратора проекту – Йоанна Віхівська.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ