У Львові триває шаховий турнір серед студентів семінарій

В рамках Чемпіонату світу з шахів серед жінок, у CoMMuna триває шаховий турнір серед студентів львівських духовних семінарій. У турнірі бере участь 9 семінаристів. Учасники розпочали гру спільною молитвою, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

«Ця наша спільна акція не покликана знайти переможця, а покликана познайомитися поміж собою і показати єдність. Оскільки акція називається турніром серед студентів духовних закладів, то ми надаємо їй офіційних форм. В нас сьогодні відбудуться справжні шахові матчі, в нас є справжній суддя, справжні правила. Все дотримано, відповідно до протоколу», – розповів начальник управління внутрішньої політики ЛМР Євген Бойко.

 

Серед учасників – семінаристи духовних закладів міста різних конфесій: Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ, Львівської православної богословської академії УПЦ КП, Львівської духовної семінарії УАПЦ, Вищої духовної семінарії Львівської Архидієцезії РКЦ, Львівської богословської семінарії ХВЄ.

 

«Кожен з вас має значок. На період проведення матчів за звання чемпіонки світу з шахів Львів змінив свій логотип, і від минулого тижня «Львів – відкритий до шахів». Фактично, цей значок – ваш пропуск до сьогоднішнього міні-турніру. Кожному з вас бажаємо успіху і просимо підтримувати Марію, в якої попереду дуже важкі матчі. Вчора вона, на жаль, програла другу партію. Але ми віримо, що завтра, коли Марічка буде грати білими, перемога буде за нами і нам вдасться зрівняти рахунок», – зазначив начальник управління молоді, сім’ї та спорту Володимир Шнайдер.

 

«У нас є призовий фонд. Митрополит Львівської єпархії УПЦ КП Димитрій подарував для переможців дві шахові дошки і настільний годинник у вигляді шахової дошки із зображеними фігурами. Для переможця – монета Короля Данила. Я думаю, що стимул і ентузіазм для правдивої боротьби буде»,- додав Євген Бойко.

 

«Наш турнір має товариський характер. Ми граємо за офіційними шаховими правилами, але суворі обмеження ми забираємо. Ми граємо за круговою системою, кожен буде грати з кожним. Найважливіше правило: якщо ви доторкнулися до фігури, мусите нею ходити. Ще одна особливість – ми граємо за електронними годинниками. Контроль часу визначений: граємо по 5 хв для кожного, плюс 5 с за кожний хід. Дякую організаторам змагання і всім учасникам», – провів інструктаж міжнародний арбітр Олександр ПрохоровКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ