У Львові триває унікальна спеціалізована виставка “АгроТехніка-2017″

У середу, 1 березня, на “Арені Львів” стартувала ювілейна X спеціалізована виставка “АгроТехніка-2017″, на якій зразки сільськогосподарської техніки презентують представники близько 100 підприємств з 20 областей України. Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, інформує прес-служба ЛОДА.

 

До уваги відвідувачів пропонується сільськогосподарська техніка, обладнання, комплектуючі, добрива, засоби захисту рослин, насіння польових та овочевих культур, сучасні технології і проекти у сільському господарстві.

 

“Проведення такого заходу є дуже важливим для аграріїв, адже у нинішніх умовах ефективний розвиток сільського виробництва неможливо забезпечити без новітньої техніки, без застосування нових знань та інноваційних технологій, – зазначила у вітальному слові Наталія Хмиз. – Ця виставка дає можливості сільськогосподарським виробникам та фермерам вибрати та придбати техніку, запчастини та комплектуючі на початку посівної кампанії

 

Окрім того, в межах роботи заходу відбулася конференція “Агропромисловий комплекс Львівщини. Результати та нові умови ведення бізнесу”, учасники якої ознайомились з фінансовою підтримкою аграрного сектору економіки у 2017 році, новаціями податкового та земельного законодавства, вимогами щодо безпечності сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.

 

Виставка триватиме до 3 березня.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ