У Львові триває X Національне Свято Шоколаду

В підтримку Марічки Музичук та Чемпіонату світу з шахів серед жінок, що триває у Палаці Потоцьких, поряд, у Палаці мистецтв, відомі шоколатьє творять величезну фігуру шахового коня.

З 4 до 8 березня у Львівському палаці мистецтв триває найсолодше свято країни – Національне Свято Шоколаду.

«Ми не могли оминути увагою той факт, що в час, коли триває Національне Свято Шоколаду, у Львові відбувається Чемпіонат світу із шахів. Тож ми однозначно вирішили підтримати шахову тему на Святі Шоколаду. Зокрема, найбільшою скульптурою цього року стала фігура шахового коня, на виготовлення якої використано 1 тонну шоколаду», – розповів Андрій Сидор, директор Національного Свята Шоколаду.

Чорно-білі десерти представлені і на традиційному Святковому шоколадному столі, на якому столове приладдя, підсвічники, страви – все створено із справжнього шоколаду.

Маленькі відвідувачі шоколадного фестивалю можуть мандрувати «Дитячою шоколадною країною». Тут теж продовжили шахову тему – усі дітки, дорослі, які вміють або хочуть навчитися грати у шахи, можуть зіграти партії із вихованцями шахових клубів.

На відвідувачів Свята також очікує традиційний Шоколадний ярмарок, майстер-класи від професійних шоколатьє та створення шоколадних скульптур для Шоколадного міста. А ще на Національному Святі Шоколаду діє інтерактивний Музей шоколаду. Також буде встановлено «шоколадні» мистецькі інсталяції: 5-метровий шоколадний млин, гігантська 9-метрова шоколадна коробка цукерок.

Організатор: компанія «ДікАрт». Детальна інформація: shokolad.lviv.uaКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ