У Львові триває збір відпрацьованих люмінесцентних ламп

Упродовж 2 днів збору, львів’яни здали на утилізацію 170 люмінесцентних та 637 енергозберігаючих відпрацьованих ламп, що містять ртуть. Наступного разу мешканців міста запрошують долучитись до збору 12 та 20 лютого, повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Відпрацьовані люмінесцентні лампи є небезпечними відходами, які містять важкі метали, тому наполегливо просимо зберігати, транспортувати та здавати лампи в упаковках виробника чи іншій безпечній тарі. Ми висловлюємо вдячність за  розуміння проблеми та значну активність мешканців Львова у здачі на переробку відпрацьованих люмінесцентних ламп, адже тільки спільними зусиллями та з єдиною метою можна вирішити питання поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у Львові», – зазначають у міському управлінні екології.

 

12.02. мобільний пункт збору працюватиме з 14.00 до 19.00 год на вул. Стрийській, 35 (Державна податкова адміністрація), а 20.02. – з 9.00 до 14.00 год на просп. Червоної Калини, 105 (ТЦ «Санта Барбара»).

 

Нагадаємо, збір люмінесцентних ламп і техніки здійснюють у рамках реалізації комплексної муніципальної програми поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у Львові на 2013-2017 рр, затвердженої ухвалою ЛМР.

 

Додаткова інформація – за тел. 297-59-82 (управління екології Львівської міської ради; Палюх Тетяна Борисівна).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ