У Львові у будинку на вул. Гашека замінили ліфт, який не працював З0 років

На вул. Гашека,20а у колишньому відомчому будинку повністю замінили ліфт, який не працював близько З0 років. Натомість тут встановили білоруський ліфт із частотним регулюванням, виробництва компанії «Могильовліфтмаш» вартістю близько 660 тис. грн. Про це йдеться у прес-релізі, який поширила прес-служба Львівської міської ради.

 

За словами керівника ЛКП «Львівсвітло» Олександра Лазуткіна, за ці кошти придбали сам ліфт, провели його експертне обстеження, розробили проектно-кошторисну документацію та провели експертизу проекту, здійснили монтажні та демонтажні роботи, а також позачерговий технічний огляд.

 

Вантажопідйомність нового ліфта – 400 кг. Роботи з демонтажу старого почали 10 листопада. Новий ліфт встановили уже на початку року, однак, через довгий процес здачі в експлуатацію, зокрема, технічний огляд та погодження необхідних документів, запустили його лише місяць тому.

 

Як раніше зазначав керівник міського управління житлового господарства Юрій Голець, торік в під’їзді на вул. Гашека ситуація з ліфтом була найгіршою по місту.

 

Після прийняття будинку у власність міста працівники ЛКП «Бондарівка» провели ремонт приміщення машинного відділення на суму 1,2 тис. грн, розпочапи ремонт сходової клітки вартістю 18 тис. грн та інші роботи. Також торік за кошти міського бюджету тут провели ремонт електрощитової на суму 16,6 тис. грн., поточний ремонт м’якої покрівлі даху на суму 87.5 тис. грн, ремонт ліфта, на суму 659, 8 тис. грн. У 2016 році Сихівська РА запланувала поточний ремонт дороги на вул. Гашека 20, Гашека 20а на суму 250 тис. грн.

 

Торік у Львові послуги з технічного обслуговування ліфтів надавали З приватні підприємства та 1 комунальне: загалом обслуговували – 2 137 ліфів. За кошти, виділені з бюджету розвитку Львова на 2015 рік, капітально відремонтували, модернізували, замінили 25 ліфтів та провели ремонт 17 ліфтових кабін на суму 9,2 млн грн. Цьогоріч же ЛКП «Львівсвітло» на ремонт з міського бюджету виділили вдвічі більше коштів, ніж торік – 22 млн грн.

 

Нагадаємо що в 2015 р. у власність міста прийняли будинки КЕВ, які обладнані 106 ліфтами. Будинок на вул. Гашека – 1972 р. забудови цегляний, дев’ятиповерховий, 53-квартирний, мешкає 113 осіб, є центральне опалення, водопостачання, газ.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ