У Львові в дитсадках відкриватимуть групи короткотривалого перебування

Як зазначають в управлінні освіти Львівської міської ради, одним із пріоритетів у галузі освіти є охоплення якомога більшої кількості дітей дошкільною освітою. Управлінці роблять усе можливе, щоби відкрити додаткові групи. Від орендарів вивільнені усі приміщення колишніх садків, окрім одного. Цього року планують відкрити 24 додаткові групи. І задля зручності батьків будуть відкривати групи короткотривалого перебування. Про це інформує ЛМР.

«Повідомлення батьків щодо зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів повинні надійти впродовж червня. На сьогоднішній день усі батьки міста Львова, діти яких можуть бути зарахованими до дошкільних навчальних закладів, отримали повідомлення про те, що потрібно принести документи до ДНЗ. Зарахування розпочинається з 1 вересня.

Намагаємось допомогти батькам тим, що будемо відкривати групи короткотривалого перебування, куди батьки зможуть відвести свою дитину для проведення часу, виховання та навчання, і залишити протягом 4-ох годин (з 9.00 до 13.00 год або з 14.00 до 18.00 год). Такі групи короткотривалого перебування вже функціонували у цьому році – було 33 групи. При необхідності їх відкриваємо і в більшій кількості. У цьому році плануємо відкрити такі групи при всіх позашкільних навчальних закладах, щоб допомогти батькам знайти місце дитині для здобуття дошкільної освіти.

Окрім того, у нас вивільнені вже всі приміщення, які перебували в оренді, приміщення колишніх дошкільних закладів, де надавалися не освітні послуги. Приміщення почергово відремонтують і будуть вводити в експлуатацію. На сьогоднішній день залишилося провести ремонтні роботи в одному такому закладі.

Щодо пільгових категорій, то такі діти зараховувалися першочергово. На жаль, ми не дотримувалися принципу, що тільки 4% від загальної кількості дітей – пільговики, діти учасників АТО. Були зараховані всі у тій кількості, у якій вони були зареєстровані у певні дошкільні навчальні заклади. В одному ДНЗ могла бути одна особа, в іншому – 6-8 осіб. Але дітей учасників АТО ми зараховували першочергово», – зазначила в. о. начальника управління освіти Зоряна Довганик.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:31, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:30, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0