У Львові в ОСББ залучено 675 будинків

З усієї кількості комунальних будинків, які є у Львові, 14,5% уже створили об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Про це розповів начальник відділу супроводу ОСББ ресурсного центру для розвитку ОСББ Львівської міської ради Сергій Солтис під час прес-конференції сьогодні, інформує «Вголос».

 

Сергій Солтис зазначив, що загалом у Львові є 20504 будинки, з яких майже 8,5 тисячі – комунальної власності.

 

«Якщо порівнювати з Києвом чи Одесою, то Львів має на порядок вищий відсоток створення ОСББ. До прикладу, Київ значно більший від Львова, але там тільки на 40 ОСББ більше, ніж у нашому місті. Зараз у Львові є 634 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, які обслуговують 675 будинків. Процес створення ОСББ у місті йде повільно, бо потрібні ініціативні групи, які закликатимуть мешканців створювати об’єднання», – сказав чиновник.

 

Він додав, що в тих, хто обслуговує свої будинки в ОСББ, є багато переваг. Зокрема, можливість користуватися різними програмами, затвердженими міськрадою, серед яких «Теплий дім», «Програма відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Львові на 2015-2018 роки», «Підтримка розвитку ОСББ» тощо.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ