У Львові вдосконалили Програму про захист інтересів учасників АТО

Сьогодні під час сесії, враховуючи пропозиції громадських організацій, які представляють інтереси учасників АТО, прийнято ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 №4520 «Про затвердження Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції». Це, зокрема, внесення змін у порядок забезпечення житлом та зміни до порядку формування списків для отримання земельної та порядку надання матеріальної допомоги. За ухвалу проголосували 50 депутатів. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Як зазначають в управлінні соціального захисту ЛМР, зміни мають на меті посилити ефективність механізмів реалізації прав та законних інтересів учасників АТО, передбачених Програмою.

 

Зокрема, запропоновані зміни стосуються внесення змін у порядок забезпечення житлом (категорії осіб, які мають право на забезпечення житлом згідно з Програмою, доповнено категорією осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та які до досягнення ними повноліття, мали статус дитини позбавленої батьківського піклування та осіб, які є інвалідами з дитинства; внесено ряд уточнень в порядок забезпечення житлом осіб, на яких поширюється Програма).

 

Також внесено зміни до порядку формування списків для отримання земельної ділянки (Розділ 3 Програми) в частині доповнення права учасників АТО на отримання земельної ділянки за межами м. Львова «під садівництво» та порядку надання матеріальної допомоги (Розділ 4 Програми) в частині узгодження процедурних моментів реалізації права на надання матеріальної допомоги.

 

Зазначимо, що Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції розроблена для вирішення матеріально-побутових питань учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, з урахуванням законодавчо закріплених прав громадян України на безоплатне отримання земельних ділянок. Джерелами фінансування Програми є кошти міського бюджету м. Львова, а також кошти Державного бюджету України, які можуть бути залучені у встановленому законодавством України порядку.

 

Програма регулює питання забезпечення житлом, земельними ділянками та надання матеріальної допомоги учасникам АТО. З моменту прийняття Програми, структурними підрозділами Львівської міської ради, в тому числі управлінням соціального захисту Львівської міської ради та Центром надання послуг учасників бойових дій постійно здійснюється моніторинг її реалізації для посилення соціального захисту учасників АТО, за результатами якого в Програму періодично вносяться зміниКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ