У Львові відбудеться 15-та «Французька весна в Україні»

Вже сьогодні у Львові відбудеться 15-та «Французька весна в Україні» – фестивальний ювілей під знаком спільних ініціатив і новаторських проектів. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Французька весна» знову приходить в Україну і в її ритмі протягом квітня житимуть Київ, Бердичів, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Рівне та Харків. Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні, мережа Альянс Франсез в Україні за підтримки Львівської міської ради, мерії міста Тулуза та чисельних урядових і неурядових інституцій України запрошують вкотре зануритись у розмаїття французького мистецтва, а також оцінити результати франко-українського співробітництва і надихнутися на нові звершення.

 

«Ми насправді очікуємо, що з початком «Французької весни» прийде вже справжня весна до Львова. Я хочу запросити усіх колег на заходи, які будуть. Дуже добре і дуже важливо, що у Львові є така добра традиція, яка кожного року зворушує серця дуже великої кількості людей. Бажаю усім знайти те, що до душі і просто отримувати задоволення»,- зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

 

«Це правда, що у Львові дуже багато культурних заходів і немає жодного дня, аби не відбувся якийсь фестиваль, концерт, цікава виставка або конференція. І окрім цього всього місто Львів – це місто, яке дуже шанується і яке дуже любить французьку культуру. Це ми бачимо завдяки численним студентам, які приходять вивчати французьку мову в Альянс Франсез, а також ознайомитися з французькою культурою і відчувати цю різницю. Це свого роду невеличке вікно в Париж. Оскільки перший контакт з культурою – це зазвичай мова, її музичність через пісні, фільми, а також крихітку історії, через живопис і артистів. Франція також присутня у області завдяки численним обмінам, насамперед, це можуть бути обміни студентські, наприклад, в університеті імені Івана Франка та Політехніці», – Ніколя Фасіно, директор ГО «Альянс Франсез» у Львові.

 

Спільні франко-українські проекти знайдуть своє продовження у художніх виставках, фотопроектах, муралах, концертах. Численні французькі гості «Французької весни» будуть діалогувати з українськими митцями, глядачами, слухачами, як через творчість на сценах чи у галерейних залах, так і безпосередньо під час зустрічей та обмінах думками. Серед давноочікуваних гостей варто зазначити братів Давіда та Стефана Фоенкіносів, які приїдуть презентувати новий фільм і українське видання перекладеної двома десятками мов книги «Ніжність». Квітень житиме у ритмі «Французької весни».

 

На події просять пройти акредитацію  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc86Ppc0_9vkScnGyKWYI35ZYu7C761ZcofSSYuycxZXS9yPQ/viewform

Партнери «Французької весни»

Генеральні партнери: КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК та мережа готелів PREMIER HOTELS AND RESORTS.

Ексклюзивний партнер кінопрограми: UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP

Офіційний партнер програми в Києві та Одесі: LOUIS DREYFUS COMPANY UKRAINE .

Офіційний авіаперевізник: AIR FRANCE / Страховий партнер: AXA Страхування.

Офіційний партнер програми у Рівному: LAFARGEHOLCIM / Офіційний партнер програми у Львові: MAZARS.

Енергетичний партнер: ENGIE / Фармацевтичний партнер: Laboratoires THÉA

Алкогольний партнер: Французький аперитив LILLET / Солодкий партнер: Французька кондитерська ВОЛКОНСЬКИЙ/ Сирний партнер: ПАТ БЕЛЬ ШОСТКА УКРАЇНА .

Генеральний медіа-партнер: ЕСПРЕСО / Медіа-партнери: журнал WHAT’S ON, ПРОСТО-РАДІО, BODO.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ