У Львові відбудеться акція, на якій збиратимуть кошти на операцію бас-гітаристу групи «Кому Вниз»

У четвер, 16 лютого, у Львові, у «Львівській копальні кави», відбудеться благодійний вечір «Кнайпове віче пророків та пройдиСвітів». Під час цієї акції збиратимуть кошти на операцію учаснику легендарної української групи «Кому Вниз» Сергієві Степаненку. Початок – о 19:00. Про це повідомляють організатори.

 

Учасники «Кнайпового віча пророків та пройдиСвітів»: Андрій Середа (пророк Великого «Кому», оракул готичної сцени), Фома (голос революційних барикад та лідер гурту «Мандри»), Юрій Журавель (творець графічного пантеону Українських героїв, фронтмен команди OT VINTA), Joryj Kłoc (карколомна українська обрядова хіп-хоп дайбоже-етно-чорт ватага), Сергій Солопай (візуалізатор образів Леся Подерв’янського, актор), Дмитро Савченко (письменник, видавець, ведучий заходу), Дмитро Добрий-Вечір (батько язичницького рок-н-ролу та провідник групи «Вій»).

Програма “Кнайпового віча пророків та пройдиСвітів” - унікальна:

-         Постулювання магічних поезій лідера «Кому Вниз» у тематичному діапазоні від екзистенції до епічного стьобу - у виконанні Андрія Середи.

-          Реконструкція уривків вистав за мотивами п’єс Подерев’янського у виконанні безпосереднього учасника цього блискучого дійства Сергія Солопая (легендарного «Філіна»).

-          Пісні барикадних буднів Майдану від Сергія Фоменка.

-          Залаштунки проекту «Карикадурка» – оповіді про творчу кухню графічного пантеону Героїв та веселі пісні від Юрія Журавля.

-          Атональні рими посттравматичних, втім життєствердних поезій Дмитра Савченка.

-          Похмурий оптимізм пісень від провідника групи «Вій» Дмитра Добрий-Вечір.

-          дайбоже-етно-гіп-чорт-гоп ватага Joryj Kłoc довершить настрій цього фантасмагоричного вечора.

-          Тоталітарним акцентом заходу є перший в історії новочасної укрокультури аукціон, на якому будуть представлені епохальні артефакти. Центрове місце поміж них займають елементи образу «Кому Вниз» – фрак, ботфорти і тевтонський хрест часів першої «Червоної Рути» 1989 р.

Володарів знакових речей, які без перебільшення є символом нової Української Ери, очікують підтверджуючі їх автентичність сертифікати з відбитками пальців усіх учасників «Кому Вниз». Гроші, отримані за результатами батальних торгів (як і решта зібраних коштів), будуть спрямовані на операцію бас-гітаристу легендарної команди – Сергію Степаненку.

 

Забронювати столик можна за номером: 050 372 48 50.

 

А хто хоче внести свою лепту у скарбничку негайно - офіційна сторінка «Кому Вниз» підкаже, як це зробити:http://komuvnyz.com/komu-vniz-vidkrili-raxunok-zi-zboru-groshej-zadlya-zberezhennya-zhittya-basistu-sergiyu-stepanenko/

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ