У Львові відбудеться благодійний аукціон #КучинськийОдужуй

У суботу, 21 січня, о 17.00 міжнародна молодіжна організація УМСА –Львів запрошує на офіційну презентацію організації та її діяльності у Львові, а також відкриття мистецького простору «Арка» (в англійській версії – ARC (Artists research center) за адресою вул. Наливайка, 12, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

«Задум мистецького коворкінгу «Арка», який УМСА-Львів почала втілювати влітку 2016 спільно з данськими партнерами УМСА-Орхус, має на меті об’єднати митців для впровадження якісних творчих програм, скерованих на розвиток, навчання та розкриття таланту у дітей та дорослих. Простір запропонував спектр освітніх програм у сфері музики, театру, танцю, спорту та образотворчого мистецтва. На презентації простору «Арка» данські партнери представлять своє бачення його розвитку, розкажуть про роботу УМСА в Данії та Орхусі зокрема, а також про можливості спільних дій та волонтерських обмінів»,- зазначили організатори.

 

На відкритті організації творча галерея зустріне виставкою картин відомих художників, об’єднаних назвою КучинськийОдужуй (це благочинний аукціон на підтримку художнього керівника театру ім. Леся Курбаса – Володимира Кучинського, який бореться із тяжкою недугою). Виставка вже експонувалась у Львові в листопаді 2016 року, потім переїхала до Києва (Дім «Майстер-клас») і тепер знову повернулась до Львова.

 

Довідка

УМСА у Львові є членом європейської організації YMCA та частиною світового альянсу YMCA (http://www.ymca.int). Від часу започаткування у Лондоні в 1844 році, до її структур у світі вже приєдналося 58 мільйонів людей із 119 країн.  Головна мета організації – фізичний, розумовий та духовний розвиток молоді за принципом рівних можливостей та соціальної справедливості.

Зважаючи на потреби молодіжного середовища Львова, УМСА зосередила свою роботу за кількома пріоритетами:

розвивати потенціал молоді через неформальну освіту та соціальні програми, з особливою увагою до соціально вразливих категорій;

просувати молодіжне підприємництво;

створювати локальні, регіональні та міжнародна партнерства задля обмінів та волонтерства;

надавати підтримку та втілювати ініціативи людей, що потерпіли від війни на сході України чи анексії Криму (ветерани, волонтери та внутрішні переселенці).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ