У Львові відбудеться церемонія вручення титулу Doctor Honoris Causa

4 квітня о 15 год. на урочистому засіданні Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться церемонія вручення титулу Doctor Honoris Causa ЕвгенуЧолію (Канада), Президентові Світового Конгресу Українців. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Рішення було прийняте 9 лютого 2016 р. на Вченій раді Університету за велику особисту роль Президента СКУ Евгена Чолія у просуванні українського інтересу в міжнародній спільноті, мобілізації українських сил за кордоном у справі розбудови України і подоланні російської агресії, з метою фіксації для історії Політехніки унікальної сторінки співпраці з Світовим Конгресом Українців та особисто з його Президентом.

 

У рамках дводенного візиту Президента Світового Конгресу Українців до Львівської політехніки заплановано також зустрічі пана Чолія з:

 

Академічною спільнотою політехніків та громадськістю міста Львова;

Архієпископом Львівським Української Греко-Католицької Церкви Митрополитом Львівським Ігорем (Возняком);

Головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним, депутатами Львівської обласної ради за участю заступників Голови Львівської облдержадміністрації;

Головою міста Львова Андрієм Садовим;

Народними депутатами України;

Студентами Львівської політехніки;

Працівниками Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою;

Членами громадського об’єднання «Святий Юр».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ14:33, вівторок, 20 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:32, вівторок, 20 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0