У Львові відбудеться фестиваль активного туризму «Манівці»

24-26 вересня на території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (парк «Погулянка», вул. Вахнянина, 29) відбудеться ІХ Міський фестиваль активного туризму «Манівці». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

У день відкриття Фестивалю незмінно пройдуть змагання серед команд підприємств м. Львова, які своїми внесками створили можливість безкоштовної участі для дітей, молоді та усіх охочих. Цьогоріч змагатимуться команди з найрізноманітніших галузей – працівники компаній-виробників, представники ІТ-сектора, великих торгівельних мереж і невеликих приватних підприємств.

 

Уже традиційно, другого дня Фестивалю – у неділю, 25 вересня, кожен охочий може прийти і безкоштовно випробувати усі представлені етапи. За словами організаторів, етапи доступні для всіх охочих, незалежно від віку та не вимагають спеціальної підготовки.

 

У понеділок, 26 вересня, відбудуться змагання серед команд школярів. Особливу увагу організатори спрямовують на залучення соціально вразливих груп дітей – запрошують сиротинці, інтернати, громадські об’єднання, які працюють з дітьми.

Програма Фестивалю буде насиченішою, ніж попередніх років. Поряд із традиційними спортивними дистанціями (скелелазіння, веслування, шнурова траса, велотріал) буде облаштовано спортивно-атракційне містечко з ексклюзивним обладнанням:  бігбол, слеклайн, паркур, бої «сумо», бої на «купинах», скелелазна груша, піраміда,аербег, перегони радіокерованих машин.

Тарас Білошицький, голова оргкомітету Фестивалю, розповідає: «Головна мета Фестивалю – залучити дітей, молодь та дорослих до активного та здорового способу життя. Приходьте, пробуйте, бавтесь!»

 

Фестиваль активного туризму та дозвілля – соціальний проект Турклубу «Манівці», що втілюється за підтримки управління туризму Львівської міської ради, управління сім’ї, молоді та спорту ЛМР та служби у справах дітей Львівської ОДА.

 

Детальна інформація про Фестиваль на сайті www.MANIVCI.org

 

Програма Фестивалю

24 вересня:

10.30   –    відкриття Фестивалю

11.00 – старт командних змагань, перегони зі спортивно-рекреаційного багатоборства: водний, піший, велосипедний туризм, скелелазіння, біг-бол, пейнтбол, сумо, шашки, аербег, слеклайн, купини, карпатський футбол, сороконіжка, радіокеровані машинки, скелелазна груша, ящики, бочка, крокомір, сітка з кульою, пілот.

15.00 – нагородження переможців. До 18:00 етапи Фестивалю відкриті для учасників.

25 вересня:

11.00-16.00 – змагання на індивідуальних етапах серед професіоналів та аматорів. Змагання проводяться без вікових чи статевих обмежень, без попередньої реєстрації за принципом «Приходиш і береш участь».

Для сімей з дітьми спеціальна пропозиція – пройдіть усі (спрощені) етапи Фестивалю та отримайте подарунки. Тільки у цей день вхід вільний для усіх.

Змагання на індивідуальних етапах у двох номінаціях: професіонали та аматори. Буде визначено переможців на дистанціях: велотріал, скелелазіння (Турнір пам’яті Олександра Тараника) шнурова траса та каякінг.

Сімейні перегони: сім’ї з дітьми, які пройдуть усі етапи Фестивалю, будуть нагороджені призами.

16.00-17.00 – фінали «сумо»

17.00 – нагородження переможців

26 вересня:

змагання серед команд школярів віком 12-14 років. Участь команд безкоштовна. Склад команди: 8 осіб Тривалість: близько 3 годин

11.00-12.00 – реєстрація команд школярів, вік учасників 12-14 років (2002-2004 р.н.)

12.00 – початок змагань на етапах

16.00 – підведення підсумків

16.40 – нагородження

 

Довідка

Львівська міська громадська організація «Туристсько-спортивний клуб “Манівці”» заснована у 2003 році з метою організації туристських мандрівок та залучення широких верств населення до активного туризму та здорового способу життя.

 

Фінансування проектів Клубу здійснюється за рахунок доброчинних внесків, а також діяльності соціального підприємства з організації активного та корпоративного відпочинку (понад 150 проведених заходів чисельністю від 10 до 250 учасників).

 

Колектив є відкритим для всіх, хто цікавиться туристськими мандрівками і спортом та хоче вести здоровий спосіб життя.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:47, п`ятниця, 19 січня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0