У Львові відбудеться графіті-фестиваль «Алярм’2017»

Якісне вуличне мистецтво – один з напрямків, що приваблює туристів, адже воно, подекуди красномовніше за слова, може розповісти про життя міста. Тому Львів активно додає стріт-арт і графіті до концепції оформлення вуличних просторів. Відтак малюнки на львівських мурах стають знаними не лише для мешканців, але й гостей міста. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

У Львові впродовж останніх кількох років сформувалася потужна спільноті митців, які разом із місцевою владою реалізують проект мистецьких ініціатив.

 

«Третій рік поспіль ми підтримуємо графіті-фестиваль «Алярм». У світі є безліч міст, де вуличне мистецтво  – це повноцінний туристичний продукт. Мова йде про Лондон, Барселону, Париж, Брюссель, Лодзь. Впродовж років у цих містах сформувалися окремі мистецькі квартали. Наприклад, у Берліні стріт-арт є однією з туристичних принад. Там навіть туристичні маршрути прокладають залежно від того, де саме розташовані кращі роботи. Львів має потенціал для того, аби до титулу культурної столиці України отримати ще й звання столиці вуличного мистецтва», – каже начальник управління туризму Галина Малець.

 

Організатори «Алярму» очікують, що участь у фестивалі візьме 60 митців за всієї України.

 

«Цьогоріч ми обрали два об’єкти –  це опори мостів на вулицях Луганська та кн. Ольги. Варто зазначити, що це буде не просто графіті у класичному понятті. На вул. кн. Ольги ми прагнемо до формату вуличної галереї. Тобто хочемо, щоб в кожному малюнку була ідея та зміст. Окрім того, у програмі запланована лекція на актуальні для вуличного мистецтва теми та тематична вечірка», – зазначив головний організатор фестивалю у Львові Тарас Довгалюк.

 

Прийти і поспостерігати за процесом створення графіті-полотен зможуть усі охочі .КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ