У Львові відбудеться масштабна конференція із соціальних мереж

Як повідомили Гал-інфо організатори, 20 лютого, у Львові на Lviv Social Media Camp 2016 збереться близько 200 учасників зі всієї України, щоб послухати про “старі” та “нові” соціальні мережі.

На події більш, ніж 30 спікерів розкажуть, як просувати свій продукт у соціальних медіа.

На конференції виступатимуть відомі фейсбук-особистоті, зокрема: “Krus” Олександр Барабошко, екс-радник міністра інформаційної політики Юрія Стеця; Любов Багацька, екc-SMM «Радіо Свобода», web-редактор «Схеми:корупція в деталях»; Станіслав Матюшенко, співзасновник I-Marketing.ua; Павло Лисий, Senior SEO, Symphony Solutions; Тетяна Мокренко, PR-менеджер, SMM-консультант, CEO в MokCo; Марічка Набока, social media coordinator Радіо Свободи.

Впродовж заходу відбуватимуться паралельно три потоки: для бізнесу, для фахівців у сфері маркетингу або SMM, а також для тих, хто прагне зробити собі ім’я у соціальних мережах.

Потік “Social Media for Marketing” буде корисним для всіх, хто працює у сфері SMM та маркетингу, хоче розробити новий підхід до вирішення професійних задач.

“Social Media for Business” варто відвідати бізнесменам, які ставлять за мету збільшити число клієнтів за допомогою соціальних мереж.

Тим, хто хоче стати відомим у соціальних мережах за посередництвом блогінгу, інформаційних “вкидів”, а також за допомогою постів про подорожі, політику та професійну діяльність – точно треба піти на потік”Персональний Брендинг”.

SMCamp2016 — це можливість почути конкретні історії, зібрати ідеї та налагодити зв’язки, які допомагатимуть у роботі протягом років.

Аби взяти участь у конференції, потрібно зареєструватися http://smcamp.com.ua/КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ