У Львові відбудеться Перший Благочинний Галицький бал

У вівторок, 21 березня, о 19:00 у бальній залі Будинку Вчених відбудеться Перший Благочинний Галицький бал з метою привернення уваги до неповносправних дітей, до їх проблем і вирішення медичних потреб. Такий захід, присвячений Всесвітньому дню людини з синдромом Дауна, організатори планують зробити щорічним. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«До нас звернулися з проханням підтримати неповносправних діток, діток зі синдромом Дауна, з ДЦП. Тому вирішили створити Благочинний Бал, де всі зібрані кошти будуть перераховані на закупівлю апаратів для реабілітаційного центру «Гармонія», – зазначила Наталія Копій, організатор Благочинного балу та організатор Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів «Самоцвіти».

 

Мета Благочинного балу – привернути увагу до неповносправних дітей, до їх проблем і вирішення медичних потреб. Окрім того – збір коштів на матеріально-технічні потреби навчально-реабілітаційного центру «Гармонія» (м. Борислав), де навчаються, проживають та лікуються 98 дітей з різним порушенням опорно-рухового апарату (діти з синдромом Дауна, аутичні діти, діти хворі на ДЦП, неповносправні діти-сироти). Зокрема, кошти збиратимуть на придбання апарату для мікрополяризації головного та спинного мозку (для корекції вольово-емоційних, мовних порушень, енурезу, епілепсії); обладнання для плесотерапії – проведення детоксикації організму; для вихрових ван для рук і ніг (для проведення гідротерапії під час курсової фізіотерапії, розробки китягів та ступень, нормалізації кровообігу, зменшення набряків). «При отриманні цього обладнання ми розраховуємо скоротити затрати на тривалість лікувального процесу до третини», – зазначив Олег Гера, дитячий невролог навчально-реабілітаційного центру «Гармонія» (Борислав).

 

«Люди з синдромом Дауна дивляться на нас і бачать у нас друзів. Але чи ми бачимо у них друзів? І наша мета – показати, що така людина не менш талановита, не менш продуктивна, не менш красива, ніж ми всі. Вона інша, але не гірша. І такими щорічними дійствами хочемо показати, що ми серед вас, ми тендітні, ми вміємо любити і дружити, бачте і чуйте нас, любіть нас такими, які ми є», – наголосила Вероніка Воробець, керівник благочинної організації «Промінчик», яка опікується неповносправними дітьми.

 

За словами Вікторії Михайлової, голови правління «Арт-центр Антре», співорганізатора Благочинного балу, під час балу представлять фрагмент спектаклю театру тіней, передбачені покази моделей від дитячої модельної агенції та Творчої студії, показові виступи і майстер-клас аргентинського танго; презентація  новинок зі світу автомобілів Club Tesla Ukrain; виставка робіт фотохудожників та аукціон картин відомих львівських художників, фотохудожників, митців. Окрім того – передбачений безкоштовний розіграш для гостей заходу подарункових сертифікатів, клієнтських карт (кожне придбане запрошення має свій номер та бере участь у лотереї).

 

Благочинний бал відбудеться під керівництвом народного артиста України, соліста Львівської національної опери Олега Лихача.  Передбачені вітальні слова від представників влади, директора навчально-реабілітаційного центру «Гармонія», голови Львівської благодійної організації «Промінчик».

 

Обов’язковий дрес-код – Black Tie Optional або Creative Black Tie.
Рекомендована ціна благочинного внеску – 350 грн (з 1 особи) та 600 (із супроводжуючою особою).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ