У Львові відбудеться Перший Форум відповідальних Людей

Впродовж 17-18 лютого у Львові триватиме Перший Форум відповідальних Людей. За словами організаторів, він стане унікальною платформою для знайомства, комунікації, натхнення та започаткування спільних проектів активних відповідальних людей всієї України під гаслом «Мисли глобально – дій локально!». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Протягом двох днів Форуму учасники обмінюватимуться думками з непересічними спікерами та черпатимуть натхнення від них, проведуть більше 8-ми  годин у лекціях та дискусіях, матимуть змогу поділитись власним досвідом, ознайомитись з успішними громадськими проектами України та їх керівниками.

 

«Це перший форум такого формату, де ми запрошуємо активну молодь всієї України. Будемо говорити про особисту відповідальність і як завдяки їй ми можемо впливати на глобальні зміни у світі. Також буде низка цікавих спікерів, тренерів, які впродовж 2-х днів будуть презентувати цікаві програми для учасників. Молоді люди потребують якісного навчання, і зараз є багато цікавих проектів, які допомагають розвиватися і навчатися. Також молодь має бути активною у громаді, думати глобально і діяти локально, дбати про свою вулицю, робити малі кроки, але в певній дії. Тому ми окреслили, що під час форуму будемо рухатись у двох напрямках: неформальна освіта і громадська активність», – розповідає Орест Гевак, координатор Форуму відповідальних людей, секретар Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ.

 

За словами Іванни Діман, співкоординаторки проекту «Будуймо Україну Разом», цей форум творить сама молодь, бо запрошували молодих людей, які своїми ідеями змінили щось на краще у суспільстві. «Молодь є рушійною силою усіх змін, вони готові рухатися і змінювати наше життя і країну. На форумі будуть представлені проекти людей, які вірять в Україну, залишаються тут і працюють», – зазначає вона.

 

Серед спікерів форуму – проректор з науково-педагогічної роботи УКУ та керівник Львівської бізнес школи Софія Опацька, заступник львівського міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, співзасновниця центру інноваційної освіти «Про.Світ» Лілія Боровець, директор Інституту лідерства та управління УКУ Наталія Бордун, співзасновник проекту «The Ukrainians» Тарас Прокопишин, скрипаль-віртуоз Олександ Божик.

 

«У першій частині дня форуму будемо мати різних доповідачів, подискутуємо про вічне і стратегічне, про глобальне, а в післяобідній час передбачена робота в групах, модератори яких розкажуть про свої успіхи і невдачі під час втілення ідей», – додає Олена Карнаух, заступник директора БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ, координаторка благодійних та соціальних проектів.

 

Для учасників реєстрація завершилася вчора. «Є зареєстровано близько 150 осіб, але буде певний відбір, бо не можемо стільки учасників прийняти. Також передбачена трансляція Форуму у соціальних мережах», – зауважує Олена Карнаух.

 

Для журналістів передбачена окрема реєстрація. Контактна особа – Станіслав Клосовський,  менеджер з комунікацій Форуму Відповідальних людей, тел.: 093 48 67 406

 

Форум відбуватиметься у Патріаршому центрі (вул.Хуторівка, 35 б).  Загальний вік учасників – 18 – 35 років.

 

Організатори – Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ, соціальна ініціатива «Хтось не зробить», Комісія у справах молоді ЛА УГКЦ.

 

Деталі та програма Форуму – на сайті: forum-ugcc.org, а також на forumvidpovidalnyh@gmail.comКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ