У Львові відбудеться Перший львівський екофорум

10-11 листопада у Національному лісотехнічному університеті відбудеться Перший львівський екологічний форум на тему: «Міста та місцеві громади: роль у вирішенні глобальних екологічних проблем». Форум присвячений 30-м роковинам Чорнобильської катастрофи та пошуку шляхів виконання рішень Паризької угоди від 12 грудня 2015 року щодо змін клімату.

Основна мета заходу – обговорення стратегічних питань розвитку міста та місцевих громад щодо вирішення глобальних, регіональних та локальних екологічних проблем.

Роботу Форуму організують за такими напрямами:

  1. Екологізація інфраструктури й техногенно-екологічна безпека як передумова сталого розвитку великих і малих міст.
  2. Зменшення промислових викидів парникових газів.
  3. Проблематика зеленого господарства великих міст. Шляхи покращення якісного та кількісного складу міських зелених зон.
  4. Поводження з побутовими відходами, відходами електричного та електронного устаткування.
  5. Забезпечення чистою питною водою та здоровим харчуванням.
  6. Зелені студентські та промислові містечка. Зелені інвестиційні проекти та сталий розвиток житлового будівництва.

Передбачається обмін досвідом між містами України та суміжних країн і видання матеріалів Форуму у спеціальному випуску фахового видання.

Серед учасників – представники органів місцевого самоврядування, законодавчої та виконавчої гілок влади, громадських організацій, вчені з України, Німеччини, Польщі, Словаччини, Румунії та інших країн, працівники ВНЗ та наукових установ.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ