У Львові відбудеться перший випуск «Школи лідерства для учасників бойових дій»

14 листопада о 13:00 год у Львівському Центрі надання послуг учасникам бойових дій (вул. Пекарська, 41) відбудеться перший урочистий випуск «Школи лідерства для учасників бойових дій». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Учасники АТО Львівщини, які успішно пройшли «Школу лідерства для учасників бойових дій», отримають відповідні сертифікати про навчання.  Відтак, колишні бійці, а сьогодні учасники Школи, пропрацювали реалізацію власної справи, розвиток бізнесу та здобули базові лідерські навички для успішного ведення бізнесу, мали змогу обмінятись досвідом з колегами, які вже реалізували та працюють у зазначених сферах.

 

Впродовж місяця учасники школи відпрацювали три етапи навчання, які включали модулі: Емоційне лідерство, лідерство у громаді, управлінське лідерство, мистецтво комунікацій, мистецтво ведення переговорів.

 

Попереду навчання для учасників АТО у Києві та Дніпрі.

 

Організатори мають намір створити нетворкінг між учасниками АТО, які орієнтовані на лідерство у бізнесі, громаді чи владі і працюють у системі соціально відповідального лідерства.

 

У грудні розпочнеться другий набір до Школи лідерства для учасників АТО у Львові, у зв’язку з пожвавленим інтересом до навчального курсу серед бійців. За соціологічним опитуванням, саме серед львів’ян виявився найбільший запит на проведення навчального курсу.

 

Реєстрація для охочих за посиланням: http://leadershipato.com.ua/

 

Проект реалізовано «Центром розвитку лідерства» (за підтримки Фонду сприяння розвитку демократії Посольства США в Україні) у партнерстві з Львівським центром надання послуг учасникам бойових дій.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ