У Львові відбудеться пластова Спартакіада

Вже 17-18 березня 2018 року відбудеться пластова Спартакіада міста Львова, яку організовують старшопластунські курені Хмельниченки та Спартанки. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Пласт від початку свого існування практикує і пропагує здоровий спосіб життя. Цього року традиційні спортивні змагання отримали тематику світового бестселера – фантастичної антиутопії «Голодні ігри».

Організатори роблять все, щоб занурити потенційних учасників та гостей у фантастичну атмосферу. Саме тому вони тепер іменуватимуться Капітолієм, команди від куренів – округами, а гравці – трибутами.

«Капітолій Панему запрошує округи позмагатися в трьох видах голодних ігор. В іграх зможуть взяти участь 12 хлоп’ячих та 12 дівочих округів, тому будьте готові діяти швидко, щоб не втратити шанс увіковічнити свою силу! Для участі у змаганнях округ повинен нараховувати від 7 до 8 трибутів (віком 11-18 років). Гра на виживання включає наступні випробування: футбол/гандбол, баскетбол та волейбол»,- розповідають організатори.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ