У Львові відбудеться відбірковий конкурс фестивалю «Червона рута»

У Львові у Міському Палаці ім. Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1) 19-20 березня відбудеться відбірковий конкурс фестивалю «Червона рута», повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Відбірковий конкурс пройде у шести найпопулярніших музичних жанрах: популярної, сучасної танцювальної, рок, акустичної, іншої музики та українського автентичного фольклору.

 

З березня по листопад 2016 року в 24 найбільших містах України пройдуть відбіркові конкурси фестивалю «Червона рута». В них візьмуть участь понад 3000 осіб – це близько 1000 гуртів і солістів. У кожному місті будуть визначені переможці, які отримають право виступати у фіналі фестивалю 2017 року.

 

Мета відбіркового конкурсу – залучити українську молодь до формування патріотичної свідомості засобами української масової музики, здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців, відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену.

 

Разом з професіоналізмом, критеріями відбору є: новизна, сучасність та молодіжність, оригінальне творче обличчя, індивідуальність виконавців, поєднані з українською національною визначеністю музики і виконання. У жанрі українського автентичного фольклору критеріями оцінки виступів є відповідність (походження) виконуваного матеріалу традиційним зразкам справжньої автентичної народної творчості, а його виконання – максимально наближене до виконання справжніми носіями традиційної народної культури

 

Заявки-анкети на участь у Львівському відбірковому конкурсі приймаються в Міському Палаці культури ім. Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1, кімната 101). Телефони для довідок: 252-27-45, 252-27-67,  (096) 258-92-81, (067) 724-95-97, електронна адреса: lviv_palace@i.ua

 

Організатори конкурсу: Дирекція фестивалю «Червона рута», Львівське обласне товариство «Просвіта» ім. Т. Шевченка, обласне відділення Українського фонду культури, Міський Палац культури ім. Г. Хоткевича.

 

Конкурс проводиться за підтримки Міністерства культури України, Львівської обласної ради, Львівської міської ради. Управління культури Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

 

Вхід для глядачів – вільний.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ