У Львові відбудеться виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник»

Сьогодні, 30 серпня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради було прийнято рішення Про організацію та проведення виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник», що проходитиме 5-9 жовтня у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17).

 

Цьогоріч виставка-ярмарок відбуватиметься уже вдесяте з метою промоції львівського внутрішнього ринку.

 

У межах виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник» заплановано проведення семінарів, круглих столів, зустрічей В2В, у тому числі для учасників виставки. Організатори сподіваються, що участь у виставці-ярмарку буде корисною для львівських товаровиробників з огляду на важливість промоції продукції, налагодження взаємовигідних ділових контактів, збільшення обсягів продажу на внутрішньому ринку. Як зазначила Ольга Сивак, начальник управління інвестицій та проектів Львівської міської ради, проведення виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник» – це дуже важлива подія для економіки нашого міста.

 

Нагадаємо, охочі можуть надіслати заповнену заяву-анкету на участь у виставці-ярмарку до 1 жовтня за адресою: пл.Ринок, 1, каб. 429; ver.lviv.mail@gmail.comКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ