У Львові відбудуться практичні курси для ветеринарів з міжнародними лекторами

16-17 травня у Львові пройдуть практичні курси та майстер-класи для ветеринарних лікарів за темами «Відтворення собак» та «Гастроентерологія собак і котів». Організовує навчання Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького та Природничий університет (м. Вроцлав, Польща). Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Особливістю курсів стане участь лекторів із країн Європи та міжнародний обмін досвідом у сфері гастроентерології собак і котів, а також відтворення собак.

 

Курси проходять в межах Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. В її межах на базі  Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького була створена ветеринарна школи передових методів діагностики зі спеціалізованими лабораторіями. Університет отримав сучасне обладнання, зокрема автомобіль «Ветеринарна допомога», цифровий рентгенапарат, ультразвукові апарати, ендоскоп, обладнання для лабораторних досліджень, хірургічне обладнання тощо.

 

Участь у курсах є безкоштовною. Для участі обов’язкова реєстрація. Для реєстрації звертайтесь до Ігоря Максимовича: vetadst@gmail.com, тел. 097 290 41 51 або до Василя Стефаника, тел. 096 468 67 28.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ