У Львові відбулася прем’єра вистави наосліп

У неділю, 4 грудня, львів’яни та гості міста мали змогу відвідати незвичайний перформанс від аматорського театру «Звукоко» в Першій львівській Медіатеці. Особливістю дійства було те, що усі глядачі мали зав’язані очі, відповідно дозволяли своїй уяві творити власне бачення подій, які переповідали актори. Повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

Слухачам розповіли про історію кохання зовсім юних, проте мужніх та сильних  повстанців Ярослава Мельника та  Антоніни Король за художньо-документальним твором Тетяни Байди “Довго мовчали смереки. Усі учасники вистави є членами Організації української молоді «Спадщина», яка займається патріотичним вихованням юнаків та юначок, саме це і зумовило вибір такої тематики сценарію.

 

Самі ж організатори говорять, що таким неординарним способом намагалися закликати людей не бути байдужими до боротьби, яка зараз триває в країні, щоб не повторити трагічні сторінки історії,  які лягли в основу подій  вистави. Актори пообіцяли, що це буде не остання їхня робота, вони мають на меті удосконалюватися та збирати усе більші зали.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ