У Львові відбулись змагання з художньої гімнастики

Днями у львівському палаці спорту “Галичина” тріумфом господарів завершився ХІІ міжнародний турнір з художньої гімнастики “Зимова казка-2016″. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Всього у змаганнях взяли участь понад 350 учасниць віком від п’яти років і старших, які представляли 38 команд з України, а також команди Польщі, Молдови та Словенії. Змагання організовано львівською ДЮСШ «Галеон» ФСТ «Україна», за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації та управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради. Головний суддя змагань: Галина Кочергіна. (м.Львів).

Як завжди, родзинкою «Зимової казки» була присутність в залі Святого Миколая. Але подарунки учасниці змагань отримали не лише від Святого Миколая. Їх, як завжди, чимало підготували і організатори змагань. Переможці та призери були нагороджені кубками, спеціально виготовленими медалями і дипломами. Медалі та дипломи отримали і гімнастки, які посіли місця з 1-го по 6-те. А пам’ятними призами були нагороджені всі без винятку, незалежно від занятого місця, учасники турніру.

«Не можна не згадати і про відкриття змагань, яке викликало  справжній вибух емоцій переповнених трибун. Яке розпочалось виступом народного художнього  колективу  України ансамблю танцю «Серпанок» школи народного танцю центру творчості дітей та юнацтва Галичини – художній керівник заслужений працівник України Валентина Вартовник  та закінчилось запальними мелодіями заслуженого артиста України – Олега Кульчицького. Як зізналися працівники цієї спортспоруди, подібної реакції глядачів на те, що відбувається на майданчику, вони вже давненько не бачили», – зазначили організатори.

Цей турнір виявився дуже вдалим для вихованок ДЮСШ «Галеон», котрі здобули перемогу у семи категоріях.

У багатоборстві за програмою кандидатів в майстри спорту серед дівчат 2003 р.н. найкращою стала Анастасія Пугач.

Її подруга по команді Майя Лозко була найкращою серед дівчат 2005 року народження. Не було рівних серед дівчат 2007 року народження Катерині Півторак, Софії Цвікловській  та Вікторії Гринкевич кожна з них посіла 1 місце у своїй підгрупі. Трохи поступилась їм Вікторія Жмтняк яка стала другою. Вікторія Мищук та Олександра Пархалюк посіли почесне 3 місце у цій віковій категорії. Серед дівчат 2008 року народження найкращою стала Єргієва Анна, друге місце посіла Ольга Вільхова та трете місце виборола Ковальчук Дар’я.

А Кароліна Бучковська перемогла серед дівчат 2010 року народження.