У Львові відбувся шаховий турнір між здоровими дітьми і дітьми з вадами зору і вадами слуху

Сьогодні, 10 березня, у Першій Львівській Медіатеці, що за адресою: вул. Мулярська, 2а, відбувся шаховий турнір між здоровими дітьми і дітьми з вадами зору і вадами слуху. У турнірі взяло участь 24 учасники. Серед яких, 7 дітей представленні з вадами зору, 5 дітей, які мають вади слуху і 12 дітей, які представляють клуб «Багато сердець», це здорові діти. Вони усі змагалися по круговій системі. Вони зіграли 5 турів за швейцарською системою, інформує прес-служба ЛМР.

 

«В нас пройшов інклюзивний турнір з шахів, в ньому взяли участь 24 учасники, серед них, 20 – здорових дітей, 7 – з вадами зору і 5 – з вадами слуху. І, власне, це чи не перший великий інклюзивний турнір, який ми проводимо із шахів у нашому місті.

 

Крім того, ми сьогодні передаємо школі, яка навчає дітей з вадами зору гри у шахи, 10 шахових дошок, шахових наборів. Це ті шахові набори, які ми закупили разом із Обласною шаховою федерацією спеціально для дітей з вадами зору. Вони були привезені у місто Львів, і, власне, сьогодні діти можуть забрати цей інвентар до себе у школу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ