У Львові відбувся старт всеукраїнського книгооберту

17 вересня, в рамках Форуму видавців у Львові, відбувся старт першого в Україні книгооберту «Книга в мандрах». Викладач Школи журналістики УКУ разом зі своєю командою та спільно з Видавничим домом «Києво-Могилянська академія» відправили посібник «Реклама. Конспекти копірайтера» у далеку подорож. В межах старту книгооберту також відбулась презентація другого видання книги про рекламу та автограф-сесія з автором посібника Сергієм Трухімовичем. А посібник помандрував до першого міста – до Луцька. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Як зазначає автор посібника Сергій Трухімович: «Це унікальний для України проект, адже в межах цього книгооберту ми знайшли не лише нових друзів, але і зустріли однодумців, які розуміють важливість популяризації навчальної україномовної літератури. Ми надіємось, що в Україні буде побільше таких цікавих проектів та, що цей книгооберт започаткує добру традицію відправляти у мандри практичні книги».

 

Нагадаємо, що книгооберт «Книга в мандрах» – це перший в Україні масштабний буккросинг. Один і той самий примірник посібника відвідає 26 українських міст та повернеться до Львова в кінці листопада. У кожному місті посібник зустрінуть офіційні представники книгооберту, які сфотографують книгу на фоні архітектурних пам’яток міста та залишать у посібнику свій автограф. Всі учасники книгооберту по завершенню проекту отримають у подарунок свій примірник посібника з автографом Сергія Трухімовича.

 

Більше новин про всеукраїнський книгооберт дізнавайтесь на офіційній сторінці організаторів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ