У Львові відкрилась Міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО»

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» вже 17-й рік поспіль збирає у Львові туристичних операторів зі всієї України та світу, транспортних перевізників, заклади відпочинку, авіакомпанії, презентуючи активний, пригодницький та екологічний туризм, інформаційні технології в галузі тощо. Також на відкритті міський голова Львова Андрій Садовий вручив відзнаки за вагомий внесок у розвиток індустрії гостинності та сприяння популяризації іміджу міста Львова.

«Мені приємно бачити тут людей, які насправді створюють дуже важливу річ. Власне, створюють робочі місця. В туризмі їх можна створити найскоріше. І, власне, Львів показав в цьому дуже великий приклад, тому що тисячі-тисячі нових робочих місць ми створили за останні роки, і ця динаміка є дуже позитивною.

 

Мені приємно, що сьогодні в нас у Львові будується багато нових готелів, триває реконструкція готелів, багато нових закладів громадського харчування. Взагалі, щоб ми всі з вами розуміли, 10% грошей в світі обертаються в індустрії туризму. Це дуже важливий чинник. Власне, ці кошти дають дуже велику віддачу, а саме робочі місця.

 

Коли говоримо про туризм, то також треба згадати річ, яка є важливою для України. Це, власне, внутрішній туризм. Люди повинні знати один одного, люди повинні між собою спілкуватися, бачити один одного. Якщо сприймати Україну через призму телебачення, то, чесно кажучи, результат може бути сумний. Тому я би дуже хотів, щоб в кожному місті нашої держави активно розвивалася індустрія туризму. Щоб ця індустрія була під опікою місцевих органів влади. Щоб ми розуміли, що це є корисно і це є важливо. І третє питання – це промоція України в світі. Дуже часто є нарікання, є поганий імідж і так далі. Насправді, поки не буде промоції, в кожному місті, все що ми робимо, буде для самих же мешканців цього міста, поки в Україні українці не будуть відчувати, що держава дбає про них, опікується ними, дуже важко сподіватись, що буде хороший імідж десь на інших теренах. Насправді, найкращу промоцію роблять самі люди, своєю усмішкою, своєю поставою, своєю атмосферою.

 

Тому я хочу подякувати всім, хто працює в цій сфері, хто створює робочі місця, побажати вам багато здоров`я, щоб ви були щасливі, багаті та успішні», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

 

За вагомий внесок у розвиток індустрії гостинності, сприяння популяризації іміджу м. Львова та з нагоди проведення Львівського туристичного форуму нагороджено:

  • Відзнакою “Золотий герб м. Львова“:
  1. Гладілова Наталія Павлівна – директор ТзОВ “Кий Авіа Вест“;
  • Подякою:

2.      Бриндальська Наталія Ігорівна – генеральний менеджер готелю “Рудольфо“;

3.      Гонак Іванна Михайлівна – кандидат економічних наук, львовознавець, фахівець туристичного супроводу;

4.      Касьянчук Святослав Мирославович – заступник директора готелю «Нота Бене» , ТзОВ «Прем’єр Логістика»;

  • Дипломом:

5.      Колектив Львівської майстерні пряників “Юрашки“;

6.      Колектив товариства з обмеженою відповідальністю “Майстерня карамелі“;

7.      Колектив товариства з обмеженою відповідальністю “Галицька здоба“.

 

На міжнародній виставці «ТурЕКСПО-2016» буде представлено 61 експонент із 8 країн світу (Албанія, Білорусія, Грузія, Туреччина, Угорщина, Україна, Словаччина, Литва) та 17 областей України. Експозицію розміщено на третьому поверсі Львівського Палацу мистецтв, вона охопить понад 1500 кв м.

 

Основна мета цьогорічного Форуму – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об’єктів України, демонстрація новітніх досягнень у сфері послуг широкому колу фахівців, створення майданчика для проведення переговорів, у тому числі – з іноземними учасниками.

 

Новинки на виставці. Цьогоріч вперше буде представлено туристичні продукти Албанії та Литви. Ознайомитися з пропозиціями відпочинку в цих країнах зможе кожен охочий, завітавши на їхні стенди, або ж долучившись до презентації у конференц-залі.

 

Сюрпризи на виставці. До сюрпризів цьогорічної виставки додадуть розіграші відпочинку від еко-курорту Ізки та туристичного оператора «Відвідай» тощо.

 

У програмі виставки – презентації, семінари, розіграші та подорожі.

 

«Загалом же, представлені туристичні продукти перетворять Львівський Палац мистецтв на Палац неповторних можливостей відпочинку, а кожен відвідувач матиме лише 3 дні для пошуку необхідної «родзинки» до свого відпочинку як в Україні, так і за її межами», – зазначають організатори події.

 

Довідка

Захід проводиться за підтримки Львівської міської ради, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської асоціації розвитку туризму, Львівського Туристичного Альянсу, Асоціації активного та екологічного туризму, Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України, Всеукраїнської молодіжної хостел-асоціації та Асоціації гідів України.

Додаткова інформація та програма заходів – на веб-сайті: www.galexpo.com.uaКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ