У Львові відкрили «Майстерню по роботі з деревом» для молоді з особливими потребами

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» продовжує відкривати нові можливості для розвитку молоді з особливими потребами. У межах проекту «Соціальні послуги – спільними зусиллями» відкрили «Майстерню по роботі з деревом», у якій 28 молодих людей вже розпочали навчання столярській та теслярській справі. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Як розповіли у центрі, молодь зосереджено працює з новими інструментами, уважно дослухається настанов інструкторів. Фахівці тим часом активно працюють над розробкою ефективної навчальної програми.

 

Втілюється проект за підтримки Європейського Союзу, в партнерстві із Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Спілкою Робітничих Самаритян Грузія (ASB-Georgia). У межах проекту вже зробили ремонтні роботи у приміщенні для столярної майстерні, придбали перше необхідне обладнання та розпочали щоденні заняття з молоддю.

 

«Такі ініціативи є початком важливих соціальних змін не лише у Львові, а й в усій Україні, – зазначає Марина Рябуха, керівник Майстерень для молоді Центру. – І  ми продовжуємо активно шукати ресурси для купівлі необхідного обладнання, щоб розширювати можливості розвитку для особливої молоді».

 

Довідка

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» заснований в 1993 році з ініціативи батьків дітей з особливими потребами та волонтерів з Канади. За 23 роки роботи Центру допомогу отримали близько 5 000 дітей та молоді віком від кількох тижнів до 35 років. Сьогодні у центрі щодня займаються 150 вихованців та 100 родин в місяць отримують консультаційний супровід та реабілітаційні послуги, в яких виховуються діти з порушеннями розвитку.  Центр «Джерело» частково фінансується з комунального бюджету міста Львова (30%) та здебільшого з благодійних надходжень (70%).

*Ця публікація розроблена за підтримки Європейського Союзу. Відповідальність за зміст даної публікації покладається винятково на БУ НРЦ «Джерело». Зміст цієї публікації, ні за яких обставин не може розглядатися як такий, що відображає позицію Європейського Союзу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ