У Львові відкрили першу комунальну ветеринарну клініку

На базі ЛКП «Лев» почала працювати перша комунальна ветеринарна клініка Львова, яка надає послуги як домашнім, так і безпритульним тваринам. Клініка надає усі хірургічні та терапевтичні послуги для тварин. Тут облаштували власну лабораторну кімнату, відділення терапії та стаціонару, а також встановили апарати цифрової діагностики. Невдовзі клініка також матиме і спеціальну «швидку» для тварин.

Послуги комунальної клініки коштують в середньому ідвічі менше, аніж у приватних ветеринарів. Крім того, усі гроші, які заробить клініка, підуть на забезпечення роботи ЛКП «Лев».

У ветеринарній  клініці власники домашніх тварин зможуть обстежити свого улюбленця та отримати усі терапевтичні та хірургічні послуги. Крім того, з квітня у клініці можна буде залишити тварину на лікування у стаціонарі. Один день в стаціонарі коштуватиме 100 грн.

 

Впродовж березня клініка працюватиме із 08:00 до 22:00. З початку квітня у клініці цілодобово чергуватиме один фельдшер, аби при потребі надавати тваринам невідкладну допомогу.

Клініка обладнана кабінетами терапії та хірургії, апаратами цифрової та рентген-діагностики, УЗД, ЕКГ, вимірювання пульсу і артеріального тиску, є власна лабораторія та стаціонар. Також впродовж цього року ЛКП купить автомобіль швидкої допомоги для тварин.

 

Орієнтовно вакцинація тварини коштуватиме 52 грн, огляд у лікаря – 36 грн, а стерилізація собаки від 348 грн до 745 грн. Це приблизно вдвічі дешевше, аніж у приватних ветклініках Львова. Кошти, які господарі сплачують за лікування домашніх тварин, підуть на забезпечення роботи ЛКП «Лев» та потреби безпритульних собак у Львові.

Наразі повний перелік цін можна дізнатися за телефоном ЛКП 068 535 4545, оскільки триває постійне розширення переліку послуг клініки. Крім того, зараз триває робота над розробкою нового сайту ЛКП «Лев», де згодом з’явиться прейскурант послуг. Клініка знаходиться за адресою вул. Промислова, 56.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ