У Львові відкрили унікальний інноваційний туристичний маршрут

Сьогодні, 27 вересня, Львівська міська рада спільно із Vodafone Україна відкрили унікальний інноваційний туристичний маршрут «Вперше у Львові» за книгою Ілька Лемка «Львів понад усе». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Ми сьогодні маємо змогу отримати новий додатковий сервіс, де можна ще більше вивчати і досліджувати місто. Львів завжди був містом інновацій, тому це нова і цікава інноваційна річ», – зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

 

«Ми щодня повинні дивувати і себе, і світ, щоб львів’яни отримали більше інформації про своє рідне місто, щоб гості, які приїжджають, мали можливість пізнати наше місто, Україну. Хочу подякувати усім, хто долучився до цієї інновації. QR-коди вже є нормою для всього світу. На сьогодні, подорожуючи Львовом, треба дивитись не тільки на архітектуру, а й на ці значки. Є зараз англійська, польська, німецька та українська мови. Але йдемо далі», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

 

Стартує маршрут біля фонтану Нептуну, що на площі Ринок. Загальна довжина маршруту «Вперше у Львові» – 3,5 км. Так гості та мешканці міста зможуть за 2-3 години ознайомитись з цікавими пам’ятками міста та дізнатись про них подробиці. Символом львівського маршруту став привітний левчик.

 

Туристичний маршрут у Львові об’єднує 15 найцікавіших відкриттів та історичних пам’яток міста. Серед них: Ратуша, Катедра, каплиця Боїмів, аптека «Під золотою зіркою», палац Потоцьких, парк ім. Івана Франка, Львівський національний університет ім. І. Франка, Оперний театр та пам’ятник Т. Шевченкові, Єзуїтський Костел, Природничий музей, театр ім. Марії Заньковецької, Вірменська церква, музей Пошта, Домініканський собор, пам’ятник Івану Федорову.

 

«Розумний» львівський маршрут прокладено з допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символікою та номерами локацій. Таблички з QR-кодами на маршруті встановлюються безпосередньо біля пам’яток, а стрілки вказують шлях до наступної локації.

 

Під час зчитування QR-коду з допомогою смартфона або планшета людина потрапляє на сторінку з докладним описом і фото найближчого історичного чи культурного об’єкта – площі, будинку, пам’ятника. До опису пам’яток додаються посилання на детальну карту міста із зазначенням місць, де розташовані інші QR-таблички.

 

Додатково до інтернет-версії маршруту «Вперше у Львові» створено паперові путівники із описом маршруту та локацій. Путівники знаходитимуться у Центрі туристичної інформації та в магазинах Vodafone у Львові.

 

Зараз маршрут доступний чотирма мовами: українською, англійською, німецькою та польською, а згодом буде китайською. Також розглядається варіант французького перекладу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ