У Львові відкрили виставку «Давній Люблін»

Сьогодні, 8 вересня, міський голова Львова Андрій Садовий разом із президентом Любліна Кшиштофом Жуком та з представниками міст у Львівському історичному музеї відкрили виставку «Давній Люблін», організовану в рамках святкування 700-річчя надання Любліну міського права. Виставка триватиме до 23 вересня, повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Ця експозиція запрошує вас приїхати до прекрасного міста Любліна і насолоджуватися хорошими краєвидами, хорошою гастрономією. І я також найближчим часом такий візит хочу зробити. Тому що маю відкрите запрошення від президента Любліна. Велика вам подяка і за місто, яке ви прекрасно робите, і за цю експозицію. Завдяки вам, сьогодні ми маємо таку приємність милувати своє око красивим обзором», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

 

«Дуже дякую за цю виставку – Люблін в малярстві і графіці. Дякую директорові за те, що ми мали можливість оглядати подібну виставку про Львів у Любліні на замку. Ця виставка – це була одна з багатьох ініціатив, ініційованих культурним середовищем Львова. Для нас це важливо, бо Люблін цього року святкує 700 років надання містові Магдебурзького права. Цей ювілей – це нагода, щоб показати цю співпрацю міст партнерських, а Львів – це найстарше наше місто партнерське. Співпраця Люблін-Львів має понад 20 років і важлива для наших мешканців. Хочу подякувати за ці роки співпраці, бо тут почуваємось, як в себе вдома, а ви у Любліні почуваєтесь, як у Львові, бо це партнерство міст перейняло таку форму, що видно братерство між нами. У Любліні маємо кілька сотень молодих українців у школах, маємо 5 тис студентів з України, маємо кілька десятків працівників. Це означає, що Люблін – це їхній другий дім. Я би хотів запевнити, що всі українці в Любліні можуть себе відчувати, як вдома, ми хочемо співпрацювати у кожному вимірі і щодня будувати такі стосунки, які є для мешканців Любліна і Львова дуже важливі. Надалі можемо домовитись про обмін, який би був цікавий для молодих мешканців Львова, бо сьогодні мусимо наших молодих мешканців переконувати, щоб обирали Львів і Люблін, а не Відень, Лондон чи Нью-Йорк. Дякую за цю виставку», – відзначив Кшиштоф Жук, президент міста Любліна.

 

Виставка картин, рисунку та графіки, на яких зображений стародавній Люблін, присвячена 700-річчю отримання Любліном Магдебурзького права.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ