У Львові відновлять роботу соціальні маршрути для студентів

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, з 4 вересня заплановано відновити роботу соціального маршруту для студентів, які проживають в гуртожитках ЛНУ ім. Івана Франка, на вул. Пасічна – Медової Печери.

 

«З 4 вересня плануємо відновити роботу маршрутів для студентів, які прошивають в гуртожитках ЛНУ ім. Івана Франка. Спеціальні студентські автобуси будуть відправлятися із двох зупинок: від гуртожитків № 2 і 3 на вул. Медової Печери та із вул. Пасічної від будинку № 59 (біля відділення Ощадбанку). Час відправлення від кожної з цих зупинок – 07.40 год , 07.55 год та 09.15 год. Автобуси їхатимуть у центр міста до пл. Соборної без зупинок.

 

Скористатися автобусом зможуть лише студенти за наявності студентського квитка. Вартість проїзду залишатиметься такою ж як була», – повідомили в управлінні транспорту ЛМР.

 

Нагадаємо, у зв’язку з закриттям вул. Личаківської на ремонт та тимчасовою зміною руху трамвайних маршрутів № 2 та № 10, місто виділило для студентів додаткові автобуси, які розпочали курсувати з 27 березня. У час літніх канікул автобуси не курсували.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ