У Львові відремонтують фасади будинку на вул. Підвальній

Як повідомили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, цього тижня розпочинаються ремонтні роботи з реконструкції фасаду житлового будинку на вул. Підвальній, 9.

 

«Ми провели тендер на визначення підрядної організації, яка проведе ремонтно-реставраційні роботи фасадів будинку на вул. Підвальна, 9. Тендер виграла фірма ТзОВ «Еталон-Ком». Саме вони проводитимуть ремонт фасаду цього будинку. Вже виставлено риштування і підрядник приступатиме до робіт.

 

Роботи заплановано виконати у 2018 р. Сума договору становить – 2 056 567,00 грн. Відповідно до проектної документації передбачено проведення реставрації фасадів будинку, реставрацію каменю на рівні першого поверху, відновлення віконних заповнень за зразком історичних, реставрація вхідної брами будинку.

 

Також було виявлено, що в цьому будинку є перезволоження фундаментів, тому доведеться ще провести гідроізоляційні роботи. Ці роботи не були включені до проекту», – розповіла Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища ЛМР.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ