У Львові відсвяткують Всесвітній день туризму

27 вересня світ святкує День туризму. Традиційно, у Львові в цей день проходять різноманітні туристичні заходи, серед яких – безкоштовні екскурсії тощо. Управління туризму міської ради спільно з Туристичним кластером та партнерами пропонує святкову програму, до якої може долучитись кожен охочий. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Саме цього дня, у середу, презентуватимуть новий екскурсійний «розумний» маршрут «Вперше у Львові», також відбудеться перший рекламний Hop-On Hop-Off тур на Чудо-бусі із зупинками на об’єктах маршруту.

 

Також охочі зможуть зареєструватись на два квести по місту чи прогулятись екскурсією по території Цитаделі, одну з прогулянок тут проведуть англійською мовою.

 

У День туризму Львівський торговельно-економічний університет запрошує на відкриття Навчального туристичного інформаційного центру.

 

Програма та реєстрація (обов’язкова на більшість заходів) на сайті lviv.travel або запитуйте у Центрі туристичної інформації на пл. Ринок, 1.

 

Слідкуйте за оновленнями на сторінці управління туризму на Facebook: Lviv Tourism Office.

 

Довідка

 

1980 року Всесвітня Туристична Організація (ВТО) започаткувала святкування Всесвітнього дня туризму. Цей день був вибраний не випадково, адже саме 27 вересня 1970 р. було прийнято статут ВТО. Цей статут започаткував новий етап в  розвитку глобального туризму. Ціллю дня туризму є підвищення обізнаності людей щодо ролі туризму для міжнародної спільноти і його впливу на економічне, культурне, політичне і соціальне життя по всьому світі, а також залучити всіх учасників туризму співпрацювати, щоб стимулювати туризм бути каталізатором для позитивних змін.

 

Також, на визначення дня святкування вплинуло, що кінець вересня – це початок туристичного сезону в південній півкулі і його закінчення в північній.

 

В жовтні 1997 р. в Стамбулі, Туреччина, на своїй дванадцятій сесії Генеральна Асамблея ВТО вирішила щорічно призначати країну, яка буде діяти як партнер організації для у святкування дня туризму.

 

У 2017 святкування Всесвітнього Дня Туризму відбудеться в Досі (Катар) і зосередиться на внеску сталого туризму у розвиток. Поняття сталий туризм визначає туризм, який повністю враховує всі поточні і майбутні економічні, екологічні і соціальні наслідки при цьому задовольняючи потреби відвідувачів, промисловості, довкілля і приймаючих громад. Туризм – це потужний  інструмент для подолання бідності, захисту навколишнього середовища, покращення якості життя, особливо в країнах, що розвиваються.

 

Офіційно в Україні День Туризму святкується з 1998 року.

 

Офіційні хештеги святкування: #WTD2017 #IY2017 #TravelEnjoyRespect #SDGs

 

Джерело: офіційний сайт http://wtd.unwto.org/content/events-map-2017КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ