У Львові внесли зміни до рішення виконкому про польоти квадрокоптерів та нанокоптерів

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради прийняли рішення про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 14.04.2015р. № 246 про надання дозволу на польоти та відеозйомки з квадрокоптерів та нанокоптерів. Як повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Віктор Іваніцький, основні зміни ­ це вага квадрокоптера. Тепер дозвіл надаватиметься квадрокоптерам, що важать понад 20 кілограм. Про це інформує ЛМР.

«Основні зміни ­ це вага квадрокоптера. Надається дозвіл вище 20 кілограм. В тому числі запрошуються ті управління, структурні підрозділи Львівської міської ради, в яких погоджують це питання. Тобто, якщо в інтересах культури, архітектури, відповідно йде погодження з профільним управлінням. А про безпеку польоту – це до управління надзвичайних ситуацій. Це друге таке принципове питання. І третє – це збільшується час на розгляд виконавчого комітету з 6 днів до 15, бо були часто неузгодження і часу реально потрібно було більше. Це основні принципові зміни», — повідомляє Віктор Іваніцький.

Також начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення додав, що з однієї сторони – це спрощення, а з другої –  приведення до вимог законодавства.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ