У Львові внесли зміни щодо приватизації державного житла

Виконавчий комітет Львівської міської раді вніс зміни про про розподіл функцій між окремими виконавчими органами міської ради при проведенні приватизації державного житлового фонду. За відповідне рішення члени виконкому ЛМР проголосували сьогодні, 10 березня, передає Вголос.

 

Зокрема, положення про розподіл функцій між окремими виконавчими органами визначає функції окремих виконавчих органів Львівської міської ради при проведенні приватизації державного житлового фонду.

 

Рішення про приватизацію державного житлового фонду квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках, кімнат у комунальних квартирах приймає департамент житлового господарства та інфраструктури у формі наказу у порядку, встановленому Законом України «Про приватизацію державного житлового фонду», іншими нормативними актами та актами органів місцевого самоврядування. Рішення про приватизацію державного (комунального) житлового фонду, який знаходиться у пам’ятках культурної спадщини національного значення, приймає виконавчий комітет міської ради.

 

Для прийняття рішення щодо приватизації державного житлового фонду заявники до заяви, яка подається через Центр надання адміністративних послуг м. Львова на ім’я директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, додають: копію документа, який посвідчує особу, довідку про склад сім’ї та займані ними приміщення, копію технічного паспорта, завіреного належним чином, оригінали поверхового плану та експлікації на квартири (будинки), житлові приміщення у гуртожитку, виготовлені спеціалізованою сертифікованою юридичною особою або фізичною особою – підприємцем, копію попереднього договору про укладення у майбутньому охоронного договору на пам’ятку (її частину) – у разі оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна, які є пам’ятками культурної спадщини, документи, які посвідчують невикористання заявниками права на приватизацію житла за попереднім місцем проживання (якщо зміна реєстрації місця проживання заявників відбулась після 19.06.1992), довідку банківської установи про використання суми житлового чека та його залишок (якщо є залишок житлових чеків для приватизації займаної квартири). При приватизації державного житлового фонду у будинках, які є пам’ятками культурної спадщини, до заяви додається поверховий план та експлікація підвалів, комор та інших допоміжних приміщень, а також зображення вказаних приміщень на оптичних і паперових носіях (тип оптичних носіїв – СіДі (CD).

 

У разі оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна, які є пам’ятками культурної спадщини, долучається фотокопія попереднього договору про укладення у майбутньому охоронного договору на пам’ятку (її частину). Копію ордера про надання житлової площі (копію договору найму житлової площі на приміщення у гуртожитку). Копію документа, який підтверджує право на пільгові умови приватизації. Заяву-згоду тимчасово відсутніх членів сім’ї наймача на приватизацію квартири (будинку), житлових приміщень у гуртожитку, кімнат у комунальній квартирі. За неповнолітніх членів сім’ї наймача рішення щодо приватизації житла приймають батьки (усиновлювачі) або піклувальники. Згоду на участь у приватизації дітей вони засвідчують своїми підписами у заяві біля прізвища дитини. Якщо дитина віком від 14 до 18 років (настає неповна цивільна дієздатність особи), то додатково до заяви додається письмова нотаріально засвідчена згода батьків (усиновлювачів) або піклувальників чи згода органу опіки та піклування (у разі відсутності одного або обох батьків).

 

Також виконком ЛМР встановив вартість послуг послуг за приватизацію державного житлового фонду та додаткові види робіт на об’єкти нерухомого майна без ПДВ. Так, вартість послуг за оформлення документів щодо приватизації державного житлового фонду – 185 грн. Додаткові види робіт: термінове оформлення документів (15 робочих днів) – 150 % вартості послуг, виготовлення дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна для юридичних осіб – 400 грн., виготовлення дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна, які перебувають у власності територіальної громади м. Львова – 1 грн, підготовка та оформлення документів про внесення змін до існуючих рішень (розпоряджень, наказів) – 50 % вартості послуг. Внесення змін до платіжних доручень для погашення житлових чеків – 30 грн. Оформлення та видача будинкової книги (без вартості книги) – 30 грн. Підготовка та видача довідок на запити фізичних і юридичних осіб, крім підприємств, установ та організацій, які знаходяться у власності територіальної громади м. Львова – 30 грн. Підготовка документів для реприватизації державного житлового фонду – 185 грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ