У Львові водіям роздали близько 700 пляшок води

У п’ятницю, 18 серпня, ГО «За якісний транспорт» провели акцію «Твій баланс води – життя на дорозі», під час якої роздали близько 700 пляшок води для того, щоб привернути увагу до важливості споживання води. Адже як пояснюють організатори акції, ігнорування норми призводить до зневоднення організму водія, що тягне за собою зменшення концентрації уваги, а це в свою чергу призводить до дорожньо-транспортних пригод. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Акція розпочалась о 5.00 і тривала до 7.30 одночасно на шести точках виїзду громадського транспорту: вул. Авіаційна, 1 (ЛКП «АТП-1»), вул. Городоцька, 280 (ПАТ «АТП-14630», ТОВ «Міра і К»), вул. Федьковича, 34б (ТОВ «Фіакр-Львів»), вул. Навроцького, 25 (ТОВ «Успіх БМ»), вул. Тролейбусна, 1 (Тролейбусне депо), вул. Городоцька, 181 (Трамвайне депо).

«Через роздачу води активісти нагадали в першу чергу водіям, що потрібно дбати про нормальний стан свого здоров’я і споживати потрібну кількість рідини на добу. Окрім цього, привернули увагу керівництва міста до цієї проблеми, думаю, до наступного літнього періоду ми спільно із представниками ЛМР і транспортних компаній розробимо механізм, за рахунок якого можна буде забезпечити водіїв громадського транспорту достатньою кількістю води», – зазначив керівник громадської організації «За якісний транспорт» Святослав Товстига.

До акції долучилось чимало активних львів’ян, зокрема, журналісти, депутати, члени громадської ради при управлінні транспорту Львівської міської ради, а також представники управління транспорту ЛМР.

«Акція пройшла вдало. Водії не були попереджені про те, що ми зранку до них навідаємось, і реакція була дуже різною: хтось посміхався, дякував і їхав на рейс на позитиві, а інші відмовлялись брати воду, не розуміли, що відбувається. Проблема в тому, що водії звикли до хамського відношення з боку пасажирів, тому і такі речі сприймають з недовірою. Потрібно вибудовувати довіру, бо в маршрутці водії та пасажири взаємозалежні», – зазначили учасники акції.

Організаторами заходу є ГО «За якісний транспорт» за підтримки компанії «Оболонь», партнери заходу Соціальна ініціатива УГКЦ «Хтось не зробить» та управління транспорту ЛМР.



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ