У Львові вручать титулу Doctor Honoris Causa

У понеділок, 4 квітня, о 15:00 год. на урочистому засіданні Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться церемонія вручення титулу Doctor Honoris Causa Евгену Чолію (Канада), Президентові Світового Конгресу Українців. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Рішення було прийняте 9 лютого 2016 р. на Вченій раді Університету. Титул вручать за велику особисту роль Президента СКУ Евгена Чолія у просуванні українського інтересу в міжнародній спільноті, мобілізації українських сил за кордоном у справі розбудови України і подоланні російської агресії, з метою фіксації для історії Політехніки унікальної сторінки співпраці зі Світовим Конгресом Українців та особисто з його Президентом.

 

У рамках дводенного візиту Президента Світового Конгресу Українців до Львівської політехніки заплановано також зустрічі пана Чолія з:

 

академічною спільнотою політехніків та громадськістю міста Львова;

Архієпископом Львівським Української Греко-Католицької Церкви Митрополитом Львівським Ігорем (Возьняком);

головою Львівської обласної ради Олександром Ганущином, депутатами Львівської обласної ради, за участю заступників голови Львівської облдержадміністрації;

міським головою Львова Андрієм Садовим;

народними депутатами України;

студентами Львівської політехніки;

працівниками Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою;

членами громадського об’єднання «Святий Юр».

 

Місце проведення зустрічі: актова зала головного корпусу НУ «Львівська політехніка», вул. С. Бандери, 12.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ