У Львові вручили сертифікати інструкторам з оборонної тактики

Патрульні працівники Тренінгових центрів для поліцейських закінчили «Курс підготовки з особистої безпеки поліцейських» за підтримки Канадської Поліцейської Місії в Україні. Про це повідомила прес-служба Патрульної поліції Львова.

 Поліцейські інструктори з Канади, а також 7 патрульних поліцейських Львова та Києва провели місячний курс навчання, сформований на канадських стандартах і адаптований під українське законодавство для 19 учасників.

Патрульні поліцейські та працівники Тренінгових центрів Головних управлінь  Національної поліції різних областей навчалися в умовах наближених до реальних.

 

Майбутні інструктори, зокрема з Києва, Кривого Рогу, Харкова, Івано-Франківська, Закарпаття отримали знання та навички для підготовки своїх колег по службі.

 

Нагадаємо, що між Канадою та Україною підписана трирічна двостороння угода, яка підтримує реформу поліції в Україні. В рамках угоди канадські поліцейські експерти з різних галузей діляться досвідом і надають підтримку українським колегам.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ