У Львові встановлять ще 30 камер для відеоспостереження за безпекою в місті

Основний і важливий аспект роботи ЛКП «Муніципальна дружина» – це відеоспостереження за безпекою в місті. За словами Романа Хом’яка, директора «Муніципальної дружини», відеоспостереження в основному ведеться за центральною частиною міста. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Ми напевно одні з перших, хто запровадив таку систему відеоспостереження. В основному наші камери знаходяться в центральній частині міста, починаючи від Оперного театру і закінчуючи пл. Соборною.

 

Наші камери безпечні і надійні в роботі. Ми захищені від інтернету, від хакерів. Коли був штурм вірусу «Петя», це жодним чином не пошкодило наші камери. Зараз у нас є приблизно 160 камер. До кінця року плануємо встановити ще мінімум 30. Також ведеться робота з приватними підприємцями, які вже мають свої камери, щоб підключити їх в нашу загальноміську мережу.

 

Однак, хочу наголосити, що не всі камери підходять для такої роботи. Зрозуміло, що це має бути потужна камера. До прикладу, у нас є камера, яка дозволяє, при потребі, ідентифікувати зображення, лице людини, на відстані до 2 км», – розповів Роман Хом’як.

 

За його словами, за перше півріччя 2017 року ЛКП «Муніципальна дружина» видало 47 відеоматеріалів, де були зафіксовані моменти злочину і передало їх на прохання працівників нацполіції слідчим для розслідування.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ