У Львові заборонили оформлення вітрин алкоголем

Виконавчий комітет Львівської міськради ухвалив рішення про заборону оформлення вітрин алкогольними та слабоалкогольними напоями. Про це повідомив  «Вголос».

 

Відповідним пунктом доповнили рішення комітету від 20.12.2010 №1768 «Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного)». Відтак заборонено оформлення вітрин продукцією алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі та малих архітектурних формах.

 

І хоча в рішенні йдеться про заборону, насправді воно має лише рекомендаційний характер.

 

Як пояснила директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич, якщо МАФи добровільно не почнуть виконувати це рішення, у мерії напрацюють процедуру відкликання в них паспортів об’єктів, фактично скасування дозвільних документів. Стаціонарні об’єкти торгівлі теж наразі лише переконуватимуть спільно з органами контролю, фіскальною службою, муніципальною дружиною, працівниками райадміністрацій. Саме вони контролюватимуть виконання цієї заборони. Також розглядають можливість запровадження штрафів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ