У Львові закриють ще частину вулиці Личаківської

З 5 березня активно відновилися ремонтні роботи з реконструкції вул. Личаківської. Роботи тривають на відрізку від вул. Б. Котика до вул. Черемшини. Рішення щодо дати закриття вул. Личаківської від вул. Черемшини до вул. Долішньої ще не прийнято. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«З 5 березня, після покращання погодних умов і зменшення морозів, активно відновилися ремонтні роботи на вул. Личаківській. Повністю завершити ремонт вул. Личаківської (до вул. Пасічна) плануємо до липня», – повідомив під час апаратної наради в.о. директора ЛКП «Львівавтодор» Роман Познанський.

Зараз роботи з реконструкції вул. Личаківська тривають на відрізку від вул. Б. Котика до вул. Черемшини. Наступна ділянка дороги, яку візьмуть в роботу, буде від вул. Черемшини до вул. Долішньої. Станом на сьогодні рішення щодо дати закриття для проїзду транспорту цього відрізку дороги ще не прийнято. Зараз, з метою напрацювання оптимального варіанту об’їзду, пропрацьовується схема організації дорожнього руху, ведуться перемовини з перевізниками, які обслуговують автобусні маршрути, які курсують по вул. Личаківській, щодо зміни схеми маршрутів громадського транспорту. Після прийняття остаточного рішення буде повідомлено дату закриття для проїзду транспорту вул. Личаківської від вул. Черемшини до вул. Долішньої та представлено схему об’їзду.

Нагадаємо, 25 березня 2017 року розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічна з розворотним кільцем). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Орієнтовна вартість робіт 6 млн. євро. Тут буде проведена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі та інженерних мереж, зокрема колектора.

Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап – це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап – роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика. І третій етап – від вул. Б.Котика до вул. Пасічної.

У серпні були повністю завершенні роботи на перехресті вул. Личаківська-Мечникова. Тут замінено 30 м колектора, діаметром 1200 мм, який знаходився на глибині 7,5 м. Замощенні тротуари, викладена бруківка і поставлено 8 опор контактної мережі. З 18 вересня здійснюється повноцінний рух трамваїв.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ