У Львові запрацював соціальна маршрутка для студнтів

У Львові з 27 березня діє соціальний маршрут для студентів. Відправляються автобуси від гуртожитків № 2 і 3 на вул. Медової Печери та з вул. Пасічної від будинку № 59 (біля відділення Ощадбанку). Виїжджає один автобус від кожної з цих зупинок о 7.30, 7.45 та 9.15, передає прес-служба Львівської міської ради.

 

Маршрутка їде без зупинок до пл. Галицької. Вартість проїзду 2 грн. за наявності студентського квитка.

 

«Запровадження соціального студентського маршруту – це надзвичайно позитивне явище, яке не має аналогу. Не відомо, щоб в інших містах, на час ремонту вулиці, організовували додаткові маршрутки для якоїсь соціальної групи.

 

Тому студенти, які живуть в гуртожитках, задоволені, що про них подбали. Звичайно, є свої нюанси. Скажімо маршрутки, які виїздять о 09.15 год бувають переповнені. Натомість о 07.30 і 07.45 у маршрутках вільніше.

 

Після пар студенти в гуртожитки добираються самі. Адже тут надзвичайно складно сформувати графік руху, який міг би задовольнити більшу частину студентів, оскільки пари закінчуються по-різному», – розповів Руслан Сагановський, студентський мер Львова.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ