У Львові запрацює новий цілодобовий арештмайданчик

Від сьогодні, 16 квітня, з 15.00 год на території ЛКП «Львівелектротранс», а саме на вул. Вітовського, 57, запрацює новий спецмайданчик для тимчасового перебування автомобілів, які евакуаторами ЛКП «Муніципальна варта» евакуйовують з місць, заборонених для паркування.  Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Сьогодні запрацює новий арештмайданчик на вул. Вітовського, 57 – це територія ЛКП «Львівелектротранс». Ця ділянка розрахована орієнтовно на 30-40 автомобілів. Ми вже встановили там освітлення, будку, сьогодні до обіду облаштуємо термінали. Тобто територія вже готова до використання. Цю ділянку буде обслуговувати ДП «Інформ-Ресурси», оскільки воно з  Нацполіцією може здійснювати таку діяльність.

Цей майданчик має багато переваг, оскільки він буде цілодобовий і без вихідних, на противагу майданчику на вул. Конюшинній. Спецмайданчик на вул. Вітовського матиме ще одну приємну річ – людина зможе здійснювати оплату відразу на місці, оскільки територія забезпечена терміналами. Окрім цього, нове місце для тимчасового перебування автомобілів має зручну локацію: ближче що центру, що дасть змогу значно економити і кошти на пальне, і час евакуації транспорту», – зазначив начальник управління безпеки міста Юрій Діль.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ