У Львові запровадять систему онлайн-інформування про рух громадського транспорту

У Львові на дорожніх знаках, які позначають зупинку громадського транспорту, розмістять інформацію про автобусні маршрути та час їхнього прибуття на зупинку. Відповідне рішення у середу, 22 лютого, ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху.

 

На знаках, які позначають завершення посадкового майданчика, передбачене місце для розміщення розкладів руху. Однак, як зазначив начальник управління транспорту і зв’язку Віктор Щир, якщо через зупинку проходять багато маршрутів, розклад може бути дуже великим.

 

Відтак, на знаках розмістять перелік номерів маршрутів, які проходять через цю зупинку, та посилання на сайт «Львівавтодору» з номером конкретної зупинки. «Людина, яка має смартфон, введе посилання в браузері і побачить у режимі онлайн, через скільки хвилин на цю зупинку приїде транспорт. Людина, яка не має смартфону, може відправити SMS з номером зупинки на короткий номер 2214 і за кілька секунд отримає SMS з інформацією про те, коли який трамвай, тролейбус чи автобус буде на цій зупинці. Це реальний час прибуття транспорту, а не графік руху, який не завжди виконується», – наголосив Віктор Щир.

 

Джерело: http://zaxid.net/КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ